#8 Selçuk İnan - Sayfa 567 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Ee kolayi bulmus lar dandikler hepsi iststatikler ile bozmus kafayi. Bi maclari full izlemediklerini belli etmemek icin iste. Sorarlar bukadar iyse neden talibi yok ? hehe evet Fulham istedi...
Zamaninda Alexe derlerdi Büyük maclarin kücük adami, kücük maclarin büyük adami diye, Selcuk da öyle bi cins, ama yarisi bile etmez alex in.

Bi biz keşfettik bunu bütün dünya keşfedemedi anasını satayım. En komedisi de geri pas yan pas attıkça pas yüzdesi yükseliyor sonra diyorlar Avrupalıları sollamış, lan herifler ileri pas atıyor bu yana-geri. Sollar tabi :D

Bence yapılan en büyük hata bu adam yanlış adamlarla kıyaslanıyor.Selçuk'u sanırım hem defansif olarak çok iyi hem de oafnsif olarak çok iyi olmasını istediğimiz için gözümüzde değeri azalıyor.Ama mesela bir Marchisio'ya bakıyorum.Birbirlerinden çok fazla farkları yok.

Selçuk son 2 sezondur sallanıyor.. Genelde sezonlarda ilk yarının ortalarına doğru ısınırdı ama 2 sezondur onuda göremiyoruz. Bu sene fena bir başlangıç yapmadı en azından takım arkadaşlarına kıyasla.. Yoksa yetenek olarak yabana atılacak bir oyuncu değil, kendini bulursa.. Ama kötüysede çileden çıkarır adamı.. İnsallah bu sene iyi olur diyelim.. Melo da formda girerse en azından orta saha sıkıntımız olmaz.

Xelçuk ile Modric'in oyuna katkılarını kıyaslayan beyin de varmış.

Aralarında pek fark yok yahu. Ama senin beynin düşündüğünü transfermarkt falan düşünememiş hiç nedense. Hayret..

Transfermarkt Luca Modric >>>> 50 milyon euro.
Transfermarkt Xelçuk İnan >>>> 7 milyon euro. (O parayı da kimse vermez) :asd22:

Xelçuk ile Modric'in oyuna katkılarını kıyaslayan beyin de varmış.

Aralarında pek fark yok yahu. Ama senin beynin düşündüğünü transfermarkt falan düşünememiş hiç nedense. Hayret..

Transfermarkt Luca Modric >>>> 50 milyon euro.
Transfermarkt Xelçuk İnan >>>> 7 milyon euro. (O parayı da kimse vermez) :asd22:

Yine yazayım:
Ben modric ve selçuk'un oyuna katkısını kıyaslamadım,asıl kıyaslayan sensin,dün uyumadın mı ya?
Dedim ki, daha güçlü ve daha tempolu olaydı Modric olurdu ve Rm gibi takımlarda oynardı. Sonra sen bu iki futbolcunun oyuna katkılarını kıyasladın ve selçuk için clde 22 maçta 0 gol 0 asist yaptı diyerek rakamlarda da yalan söyledin.Sonra ben madem değerlendireceğimiz nokta cl; öyleyse cl istatistiklerini kıyaslayalım dedim ve rakamları görünce apışıp kaldın.Tüm argümanın yerle bir oldu.

Ben sana Selçuk>Modric demedim,ama Modric>Selçuk olgusunu doğrulatmak için transfermarktin biçtiği oyuncu değerlerine bakanı da ilk defa görmekteyim :asd:
Gidip sokaktaki sıradan bir vatandaşa "selçuk mu modric mi" diye sorsaydın daha makbul olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt