#80 Murat Akça - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#80 Murat Akça

Cevap: #80 Murat Akça

ya bu oyuncularımız:aydın,murat,semih yetenekliler,ama bir türlü arda gibi sürekli saglam olup istikrar saglayamıyorlar.

Murat iyileşti mi. Servet ve Emre'nin sakat olmasından dolayı daha çok forma şansı bulur. Meira'dan çok daha iyi bir oyuncu

Kaç kere izlediniz Murat'ı acaba,kesinlik ifadesi kullandığınıza göre Galatasaray altyapı idmanlarını hiç kaçırmamışsınız!!!!

her macini izledim;)

ayrica altyapi idmanlarina cikmiyorlar!!!:rolleyes:

hem idmanlarla ne alaksi var, onuda anlamis degilim acikcasi.

Murat kötümü dedik, semih murat'dan iyidir dedik.

Herkesin kendi düsüncesi var, ayrica kesinlik ifadesine fazla takildiniz.

Hala fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürüyormuş.Nasıl bir çalışmaysa anlamadım gitti.Bu stoper yokluğunda lazım ama malesef o da yok..

Murat'ında artık iyileşip idmalarda takımla çalıştığını duymak gerçekten güzel bir haber.Ama Semih o yoklukta forma bulamadıysa bu sezon Murat'ın da forma giymesi imkansız...

Murat ve Semih ileride Galatasary'ın defans oyuncuları olacağını düşünüyorum. İkisi de çok iyi oyuncular Galatasaray'ın gelecekleri olurlar.

Murat ve Semih ileride Galatasary'ın defans oyuncuları olacağını düşünüyorum. İkisi de çok iyi oyuncular Galatasaray'ın gelecekleri olurlar.

Katiliyorum, hatta bana kalirsa ikisini ayni takima kiralamali ki alissinlar birbirlerine. Ikisini yan yana hic görmedim sanirim. Semih'in sakatligi olsun, murat'in sakatligi olsun buna izin vermedi fazla, ama müthis bir ikili olurlar.

Murat yas itibariyle zaten büyük bir ihtimalle kiralanacaktir, A takimda ilk on bir'de oynamiyacagina göre bence. A Takim kadrosunda bulunmasi bir sezonda, 1-2 mac demektir zaten ara sirada genc milli takimi, buda hic iyi olmaz onun icin.

Stoper dedigin böyle son 20 dakika da girmez bir aksilik cikmadikca, kadroda tutmanin fazla anlami olmaz yani. En iyisi kiraya vermek olur, oynayabilmesi acisindan , ha Semihle beraber mi kiralanir orasini bilemem ama iyi olur.

yapilmasi gereken, ingilterede yapan cogu bazi takimlar gibi, kupa maclarini tamamen genc oyunculardan kurup yaslari en fazla 23 bir iki takviye oynasinlar kupa maclarinda! bundan daha guzel bir imkan bulmak kolay degil.

Zaten kupa alsanda almasanda fazla bir ayricaligi yok artik.

yapilmasi gereken, ingilterede yapan cogu bazi takimlar gibi, kupa maclarini tamamen genc oyunculardan kurup yaslari en fazla 23 bir iki takviye oynasinlar kupa maclarinda! bundan daha guzel bir imkan bulmak kolay degil.

Zaten kupa alsanda almasanda fazla bir ayricaligi yok artik.

Sadece Fb için önemli kupa... :D

Üst Alt