800 Yıllık Cep Telefonu Şok Etti ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

800 Yıllık Cep Telefonu Şok Etti !


Avusturya'da yapılan bir kazı çalışmasında 13'üncü yüzyıla ait olduğu tahmin edilen bir nesne bulundu. Oyulmuş taştan yapılma nesnenin günümüzde kullanılan cep telefonlarının ilk örneklerine olan benzerliği herkesi şaşırttı.

ŞOKE EDEN UFO GÖRÜNTÜLERİ SEMBOLLER, SÜMER ÇİVİ YAZISI...
Sabah'ın haberine göre üzerinde hatları oldukça belirgin şekilde ekranı, kontrol tuşları ve rakamlara benzeyen bazı sembollerin yer aldığı 12 tuşun kazılı olduğu nesne, kafalarda soru işaretleri yarattı. Bazı UFO teorisyenleri, bulunan tarihi nesnenin o dönemde uzaylılar tarafından getirilmiş olabileceğini iddia etti.
Dünya çapında üne sahip UFO uzmanı Daniel Munoz ise nesnenin üzerindeki tuşların üzerine kazınan sembollerin, Sümer çivi yazısı olduğunu tespit etti. Daha çok Mezopotamya'nın Irak-Suriye bölgesinde görülen Sümer eşyalarının Avusturya'ya nasıl ulaşabileceği ise merak konusu oldu.
Tarihçiler, milattan önce 3 binli yıllarda Mezopotamya'da hüküm süren Sümerlere ait eşyaların o dönemki ticaret koşullarıyla dünyanın çeşitli yerlerine iletilmiş olmasının mümkün olduğunu kaydetti. Nesnenin 800 yıllık olduğunu doğrulayan Munoz, işlevinin ise telefon olup olmayacağı konusunda yorum yapmadı.


800-yillik-cep-telefonu-sok-etti-6442467.Jpeg800-yillik-cep-telefonu-sok-etti-6442469.Jpeg
 
Bu telefon mudur bilmiyorum ama buna benzer ve hala gizemini koruyan örnekte ki gibi birçok olay mevcut

240.jpg50.jpg53555_1000_yillik_kilisede_astronot_figuru_ilginc_resim.jpgaciklanamayan-gizemli-yerler-ve-nesneler-ilgincbirbilgi-2.jpg
 
Son düzenleme:
İlk defa böyle bir şey gördüm bir şeyin parçası gibi duruyor tablet gibi. Ticari bir şey için alınmış notlar olabilir ya da resmi bir evrak.
 
Üst Alt