#83 Gedson Fernandes - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gedson Fernandes, Göztepe maçında girdiği 17 ikili mücadelenin 12'sini kazandı.
Gedson Fernandes, Göztepe karşısında %96 pas isabet yüzdesiyle oynadı.
Gedson Fernandes, Göztepe maçında rakipten 7 top çaldı

Özeti izliyorum sahanın açık ara en çok mücadele eden ismi olmasının yanında birçok pozisyonda bomboş ceza alanında pozisyon almış maç aninda çok dikkat edememiştim.. kılınç soluyla topu yuvarlarken bombosmus penaltı pozisyonunda bombosmus biraz akıllı oynasak gedsonin net 3 tane cepheden rahat sutu varmış kaleye..bu kadar mücadelenin yanında ceza alanına ekstra koşuları çok değerli

muhtemelen sene sonu gidecek. Taraftarı hiç görmeden gitmesi kötü olacak ama en azından şampiyonluk yaşamalı ve belki bu kalmasını sağlayabilir

Geldiğinden beri en iyi oyununu oynadi. Kusursuzdu. Iyi bir takimda cok iyi isler yapabilecek bir oyuncu. Ama bizim halihazirdaki takimda ancak bu kadar.

Eleştirilerimizden ders alip eksiklerini giderdi.
:)))) Mutlaka seni dinlemistir. Hatta ozel olarak foruma girip elestirilerini bizzat takip ettigini duydum. (Telefonunda surekli forum acikmis yadiklarini anlik takip ediyormus)
Kiz lafina cok alinmis ama ben de senin gibi dusunuyorum kari kilikli adam, ndiaye mensah bundan 9 gomlek ustun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt