860 Milyon Dolarlık Anlaşma! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

860 Milyon Dolarlık Anlaşma!

galatasaray-kapaksstttttt.jpg

Galatasaray'da büyük gün 22 Ekim. Sarı kırmızılı kulüpte yapılacak olan olağanüstü kongrede üyelere Riva ve Florya arazileri üzerinde yapılacaklar hakkında bilgi verilecek. Üyelerden onay çıkar, Galatasaray ile Emlak Konuk arasındaki anlaşma geçerli olursa sarı kırmızılı kulübün kasasına ortalama 860 milyon Dolar kazanç girmesi bekleniyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) AŞ ile Galatasaray Spor Kulübü arasında Florya ve Riva arsaları üzerinde proje geliştirmek amacıyla 29 Haziran’da protokol imzalandığı açıklanmıştı.

Emlak Konut ile yapılan anlaşma geçerli olursa Riva arazindeki proje sonunda paylaşım 80’e 20 olacak ve sarı-kırmızılı kulübe minimum 330 milyon dolar gelir kalacak. Florya Metin Oktay Tesisleri’nin üst kullanım hakkını elinde bulunduran Galatasaray, bu arazinin de gayrimenkul satışı ve paylaşımı sonucu 530 milyon dolar kazanacak.

Protokolün incelenmesi için camianın önemli isimlerinin yer aldığı bir komisyon kurulurken 22 Ekim’deki olağanüstü kongrede bu komisyon, üyelere bilgi verecek. Ardından yönetim, Emlak Konut ile masaya oturmak için yetki isteyecek.

Divan kurulunda, Emlak Konut ile yapılan anlaşmayla ilgili bilgi veren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Kulübün mali yapısı ortada, ilk yapacağımız şey bankalara olan borçlarımızı kapatmak. Borçlar yüzünden senede 120 milyon TL faiz ödüyoruz” ifadesini kullanmıştı.

AMK Spor

riva icin 860 rakamı eger dogruysa tayyip yüzyılını kazıgını sokacak bize, bu söylenen rakamlar 5-6 yıl önce söylenen rakamlardı

İyi sokacaklar varya kazığı bize hani vergi affı oldu'ya inanın bunu içinde üç kuruşa alacaklar elimizden arazileri

Benim uzun zamandır beklediğim olay bu arazilerin satışı gerçekleşir Dursun ve ekibi üstüne iyi para geçirir ve bırakırlar klübü

Camianin duayenlerinden cengiz ozyalcinla tatilimi surdurdugum meis adasinda dun aksam karsilastim , bizim camiada herkes birbirini 50 mt oteden tanidigi icin dikte bir ifade ile 22 sinde tatil matil yok hepiniz oradasiniz diye kalayladi bindi feribota

Riva için 330 milyon dolar çok az değil mi?

Zaten Dursun Özbek'in getiriliş amacının bu olduğu çok açık
Araziler peşkeş çekilecek.

Senelerdir başkan olmak için uğraşan Adnan Öztürk'ün bir anda ortadan kaybolup meydanın Dursun' a bırakılması tesadüf değil bence.

Bana kaç para düşüyor ben ona bakarım , 30 milyon taraftar var desen ( alamancılara zırnık yok ) adam başıııı...

bir kac yil önce riva icin 150 - 200 milyon dolar konusuluyordu

hatta o zaman acele etmiyoruz daha da degerlenmesini bekliyoruz diye aciklamalar yapilmisti

stat işinden sonra çok büyük kazık olur...

Yahu stadı yapsınlar diye tonla araziyi bıraktık kücücük yere tav olduk 860 milyon dolar ne abi en az 1.5 milyar olması lazım kabul etmesinler gidip yabancı sermayeye satsınlar açık arttırma ile şundan fazla para kazanırlar...

Tayyip türk telekomu sattığı gibi bedavaya alıcak bedavaya satıcak akp lilere satan şerefsizdir haindir Galatasaray düşmanıdır genel kurul eğer bu şerefsizlere bunları satma hakkını verirse demezlermi adama Ünal Aysala niye vermediniz bu hakkı ???

Umarım gerçekleşmez.

Bilmedigim bir konu hakkinda yazmaya gerek yok

Sizde yazmayin bence aramizda emlakcilar varsa onlar yazabilir

Camianin duayenlerinden cengiz ozyalcinla tatilimi surdurdugum meis adasinda dun aksam karsilastim , bizim camiada herkes birbirini 50 mt oteden tanidigi icin dikte bir ifade ile 22 sinde tatil matil yok hepiniz oradasiniz diye kalayladi bindi feribota

Elini öpseydin sinan birde burada anlatıyorsun bunu ulan para yada Galatasaray lisesini okuyamadığım için kızıyorum kendime..

Öyle bir yalakalık yapıyorlarki cengiz özyalçın bile kendini 1 şey zannediyor........Çıksa sokakta karsıma denk gelsem bildiğim ne kadar küfür varsa edeceğim ilk adamdır..
Geçen yıl maçlardan sonra açıklamalar hala aklımda nasıl okumus nasıl Galatasaraya yönetici olmuş hayret ediyorum...

Sana nacizane önerim 1 oyun var atacağın kesinlikle satılmaması yönünde kullan zaten cengizden daha büyük dinozorlar satılmasın diye uğracaklardır umarım yani tek temenim bu yönde.

1 kere bedava pilav yemek 1 kere extradan fazla viski içmek için düşünmezler umarım....
Sinan Bilgin seni ultrAslan forumdan beri sevmem ama saygı duyarım sana emir verme şu bu lüksüm yok ama lütfen bu şerefsizlere inanıp rivayı peşkeş çekmelerine müsaade etmeyin.
Keşke sendeki imkan bende olaydı o cengizi orada tokatlamıstım yani..Siz iyi sabr ediyorsunuz

Haaa birde mehmet karlı var...Baş yalaka bak videosunu atim zaten biliyorsundur... nasıl bir yalaka olduğunu ünal aysalı eleştiren bu yalaka mehmet karlı nedense bu rezil yönetim hakkında tek kelime konuşmamıştır nedeni basittir yalakadır.

Buyrun renkdaşlar. Mehmet Karlı'nın efsane Konuşması - İtham Ediyorum - Emile Zola - YouTube

Yeni telekom kazığı daha geliyor desenize transferde kazık ye gayrimenkulda kazık ye nedir arkadaş bu iş bilmez yöneticilerden çektiğimiz.

Üst Alt