#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En azından senin gibi kan emici ve geri pasçi peşinden koşmam.

Bunun gibi bir çok örnek var.Hatta bir Türk oyuncu vardı adı bizle geçiyordu adını unuttum o bile şov yapmıştı o ligde

Bizim Yunus'u o lige koysan oda şov yapar.Mitroglou'yu beğenmeyip o adamı beğenmek enteresanmış tipini beğendin herhal

Bunun gibi bir çok örnek var.Hatta bir Türk oyuncu vardı adı bizle geçiyordu adını unuttum o bile şov yapmıştı o ligde

Bizim Yunus'u o lige koysan oda şov yapar.Mitroglou'yu beğenmeyip o adamı beğenmek enteresanmış tipini beğendin herhal
O zaman yunus gibi geri kalan 10 tane yerden bitmemizi oraya kirayalim hepsi 30 gol 20 asist ortalamasi kassin sonra da premier lige tanesini 30'dan iteleriz.
Temiz 300 milyon euro ile borcu bitirip artiya geçeriz.

Bu ligde atif ve diagne gibi 2 yeteneksiz gol kralı oldu kimse bişey demedi .
Birde bu ikisini sen dahil bir ton futbol cahili istedi.
Ikisinin de sonu ortada.

O zaman yunus gibi geri kalan 10 tane yerden bitmemizi oraya kirayalim hepsi 30 gol 20 asist ortalamasi kassin sonra da premier lige tanesini 30'dan iteleriz.
Temiz 300 milyon euro ile borcu bitirip artiya geçeriz.

Bu ligde atif ve diagne gibi 2 yeteneksiz gol kralı oldu kimse bişey demedi .
Birde bu ikisini sen dahil bir ton futbol cahili istedi.
Ikisinin de sonu ortada.

pato,balo gelmek istemediler
tetteh,alan birakmadi kulüpleri . napalim

Çinde vergi ne kadar bilmiyorum da 11 milyon fln maaş alıyordu Pato onun normal gelmek istememesi

Tetteh 1 senelik ani bir çıkış yaptı onun öncesi leş o riske girilmemesi normaldi

Alan belki de o tercihler için de en uygunuydu keşke o gelebilseydi bizim şuan oynadığımız oyuna daha yatkın bir adamdı

Çinde vergi ne kadar bilmiyorum da 11 milyon fln maaş alıyordu Pato onun normal gelmek istememesi

Tetteh 1 senelik ani bir çıkış yaptı onun öncesi leş o riske girilmemesi normaldi

Alan belki de o tercihler için de en uygunuydu keşke o gelebilseydi bizim şuan oynadığımız oyuna daha yatkın bir adamdı
Bizde gibi kulupler oduyor yanlis hatirlamiyorsam.
Alan icin de son anda takimlari para istedi+ Menajer facialari cikti.
Oyuncu ise cok istiyordu gelmeyi

Herife bak, imzasına Fatih Terim bizi rezil ediyor yazmış. İnsanların aklıyla dalga geçme.

Her şeye bir sözü olupta bir fikri olmayan tek kişi herhald.

Üst Alt