#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kasımpaşa çöpüne 10m verildiği için ilk önce o forma şansı bulacaktır ama kısa süre içerisinde Kasımpaşa çöpünden formayı alacaktır reis. Ağlatacak ligi ağlatacak.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biz almasaydık seneye olimpiakosa dönerdi muhtemelen, boş bir oyuncu bana göre...İnşallah yanıltır tabi.

Biraz mutsuz bi ifadesi var
Mizacı mı böyle.
Ben Galatasaray a transfer olsam havaalanında gülücük dağıtırdım herkese bu hiç gülmüyor
Sanki dün gece benle yatdı

Benim demek istediğim ilk şans hep kasımpaşalının olacak. Murat renkdaşım.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onceligin cagnede olacagi bariz rengim ama baktigimiz vakit su an avantaj kostasta. Cikip iyi oynayip alanyaya bir iki adet sallarsa ftor usta formayi istese de alamaz. En ufak tokezlemesinde almasi muhtemeldir lakin ben ben belhandayi sola atip 442 oynatacagini dusunuyorum. Ayrica Belhanda denen ..... bol bol kirmizi gorecegi icin belhandasiz 442ler de deneyecegizdir.

Gülerken fotosunu buldum hadi gözümüz aydın.

diagne-mitroglou_16_9_1548957880-880x495.jpg

Tam anlamıyla bu ligin golcüsü.. Mücadeleci, hırslı ve son vuruşları temiz bir futbolcu. Çok önemli bir transfer olarak görüyorum. Maliyeti de söylenenlerin aksine uygun sayılır. Hayırlı olsun.

Üst Alt