#88 Muğdat Çelik - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim dedigim seylerin bununla alakasi yok. Sen bana inatla ya kussun ya da cahilsin diyorsun. Yeter. Okudugunu anlaman lazim. Son kez guzel guzel anlatacagim.

1) Gomis disinda kimseyi linc etmiyorum. Gomis'i ediyorum cunku hain.
2) Belhanda ve Feghouli'ye teklif varsa satilsin demek linc etmek degildir. Hatta teklif varsa bile satmayin diyen gercek futbol cahilidir.
3) Sneijder kotu Culio muthis demedim, Hagi seviyesinde hicbir topcumuzu da linc etmeye kalkmam. Elestiri ise ayri bir seydir ve en ala topcunun bile elestirilmesi gerektigi zaman gelir.
4) Cumleyi son defa kuruyorum: Tum faktorler hesaba katildiginda Mugdat en iyi santraforumuz. Neden mi? Cunku Gomis gibi hain degil, Eren gibi fiziksel ve mental olarak bitik degil. Ciddi manada motive ve oyunumuza iyi gelecek meziyetleri var. Aslinda Ali Yavuz Kol oynasin isterim ama asiri deneyimsiz.

Eger yine sen iyi topcularimizi kotuleyip kotuleri ovuyorsun bu sebeple provokatorsun dersen raporlayacagim.
Sana kus diyorlar, dogru mu bu?

Şu 3 lüden uzak dur muğdat

0

Çok naifsin be mugdat.
Oysa ki yalandan iki haber yaptırıp ben cimbomdan başka takımda oynamam deseydin şimdi maaşını 4'e katlamiştin.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Üst Alt