#88 Muğdat Çelik - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoca kadroda önemli değişiklikler yaptığı şu 2 haftada neden hiç şans vermedi anlamış değilim. Forvete ve kanata iyi bir alternatif ben o kadar da işe yaramaz olacağını düşünmüyorum. Eğer Gomis ilk 11 başlamayacaksa Muğdat oynasın ileride hatta..

muğdat formayı 1 kere alsın sinan ve eren babayı alıcak

Futboldan anlayan adamın hali bi başka oluyo sevgili kardeşim.
Adı muğdat olmasa, fazla esmer ve çelimsiz olmasa bi hata yapmadan, şans verilmeden bu kadar üstüne gidilmezdi.
Hep bi erman kılıça benzetmeler, küçük görmeler..
Arı gibi çalışıyo.
İyi işler yapıcak.
Formayı alırsa bırakmaz
Haksız yere eleştirenleri utandıracak.

Pek kıymetli imparator fatih terim hocamın mutlaka bir bildiği vardır lakin son maçta oyuna alınabilirdi hakikaten, sayın hocam burayı okuyorsan yanlış anlama eleştiri değil benimkisi sesli düşündüm sadece yanlış yaptıysak affola.

Bre adam sessiz, sakin tolga ve tarık gibi hıyarlardan 5-6 kat düşük maaş alıyor.Antrenman fotoğraflarında sürekli hırslı gözüküyor, biliyor ki as kadro için alınmadı.Çabalıyor adam en azından. Topluca yapılan imza töreninde bile mütevazîydı,kimileri gibi şov yapıp prim peşinde değil. Kimseye bir zararı,eyvallahı yok; görev verilse en iyisini vermeye çalışır buna da şüphem yok.Devamlı insan aşağılamak haz meselesi falan mı bazı kişiler için?

İlla her sene böyle izlemeden Anadolu çöpleri almasak olmayacak. Bizim başımızdakiler gerçi izlese ne olacak. Transfer komitelerinde çalışanlar hep vasıfsız elemanlar Türkiye'de

Üst Alt