#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Misal ben feghouli konusunda hakli çıktım da ne oldu ?madem feghouli böyleydi neden daha önce bu kadar kıçını yırtmadı.ha sakattı geçen sezon.valla inanamıyorum bu topçulara ben

Senin feghouli'yi eleştirdiğin günler üzerinden yazdım o mesajı, sonradan değiştirdiysen başka şeyler yazdıysan bilemiyorum çünkü takip edemedim o konuda bir şey diyemem, doğrudur.
Bugün elestirdigim birini yarın ovebilirim bunda problem olduğunu düşünmüyorum
Mesela sen terim 3 milyon Euro niye alıyor diye bu günlerde başlık açmıştın cevap verecektim geçen sezon1905 lira alırken niye konusulmazken bu yil tam da kaos varken böyle başlıklar açıldı diye sonra vazgeçtim gerek duymadım
Hocayı en çok elestirenlerdenim lakin bakıyorum baya baya algı yapılıyor destekleme kararı aldım

Ki hoca boş sözleşme ye imza attı her zamanki gibi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Bugün elestirdigim birini yarın ovebilirim bunda problem olduğunu düşünmüyorum
Mesela sen terim 3 milyon Euro niye alıyor diye bu günlerde başlık açmıştın cevap verecektim geçen sezon1905 lira alırken niye konusulmazken bu yil tam da kaos varken böyle başlıklar açıldı diye sonra vazgeçtim gerek duymadım
Hocayı en çok elestirenlerdenim lakin bakıyorum baya baya algı yapılıyor destekleme kararı aldım

Ki hoca boş sözleşme ye imza attı her zamanki gibi

Elimi kalbime koyuyorum, aslolan Galatasaraydır, söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır diyen bir insanın kulüp maddi sıkıntı çekerken, daha da açayım futbolcu maaşlarını ödeyebilmek için ihtiyacı olan futbolcuyu satacak durumdayken hocanın 3 milyon euro (yüksek kurdan 20 milyon tl aslında) almasını sorgularım, işler yolundayken öyle bir başlık açılsa linç yer oturursun kimse ne dediğini okumaz bile direkt hakaret eder. Hoca o paraları haketmiyor, veya hoca kalibresinde biri o maaşları alamaz diyen yok lakin aslolan Galatasaraydır diyorsan o paraları da almayacaksın kusura bakmasın kimse. Boş sözleşme falan hikaye, 20 milyon tl'yi görüp imzayı attı mı attı bu kadar basit. Zor günlerden geçiyoruz bu paralara gerek yok demedi sonuç olarak. Demek zorunda da değil ama o zaman çıkıp Galatasaray ajitasyonu yaptığında birileri çıkar samimiyeti sorgular, hocayı da eleştirir.

İnsan daha önce A dediğine daha sonra B diyebilir burada bir problem yok, hayat dediğimiz şeyin kendisi dinamik. Sıkıntı takıntılı olmak da yani bir nevi aklını kullanmamakta diyebiliriz.

Elimi kalbime koyuyorum, aslolan Galatasaraydır, söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır diyen bir insanın kulüp maddi sıkıntı çekerken, daha da açayım futbolcu maaşlarını ödeyebilmek için ihtiyacı olan futbolcuyu satacak durumdayken hocanın 3 milyon euro (yüksek kurdan 20 milyon tl aslında) almasını sorgularım, işler yolundayken öyle bir başlık açılsa linç yer oturursun kimse ne dediğini okumaz bile direkt hakaret eder. Hoca o paraları haketmiyor, veya hoca kalibresinde biri o maaşları alamaz diyen yok lakin aslolan Galatasaraydır diyorsan o paraları da almayacaksın kusura bakmasın kimse.

İnsan daha önce A dediğine daha sonra B diyebilir burada bir problem yok, hayat dediğimiz şeyin kendisi dinamik. Sıkıntı takıntılı olmak da yani bir nevi aklını kullanmamakta diyebiliriz.
Herşeye çok anlam yuklememek gerekiyor bu takıntı yapar
Bence boş sözleşmeye imza atmak benim için yeterli
Algıyı bırakalım realist olalım terim yerine kimi getirebilir bu yönetim yada başka yönetim
Ekonomik özgürlüğümüz olduğunda gerçek bir sistem takımı yaratabiliriz bu ülkede terim hariç en baba hocayı getir bu düzende yalan olur
Bu takımı terim kurmadi bundan sonra da takım kuracak özgürlüğümüz olmayacak

Algıyı bırakalım realist olalım terim yerine kimi getirebilir bu yönetim yada başka yönetim
Ekonomik özgürlüğümüz olduğunda gerçek bir sistem takımı yaratabiliriz bu ülkede terim hariç en baba hocayı getir bu düzende yalan olur

İkidir algı yapma diyorsun gerçekten anlam veremiyorum buna, kime neyin algısını yapıyorum veya algı yapınca elime ne geçiyor amacım ne cidden merak içindeyim cevaplarsan sevinirim ? Ne yapmaya çalıştığımı bilmek benim de hakkım.

Takıntının babasını yapan adam şu forumda konulara objektif bir biçimde yaklaşmaya her zaman özen gösteren ve bunda da bayağı başarılı olan adama takıntı ve algı yakıştırması yapıyor.

Bu arada yazmayı unuttum, benim bir şeye anlam yüklediğim yok Ercan o noktayı kaçırıyorsun. Ben aşırı anlam yükleyenlerin duygularını sömürenlere isyan ediyorum, yoksa benim bir anlam yüklediğim falan yok. Çok güzel bir şekilde insanların temiz duygularıyla oynanıyor, bilmem ne friday diye 2-3 bin lira maaş kazanan adamlara forma satıp bununla övünüyorlar kendilerine gelince kimse yaralı parmağa işemiyor. Sahte kahramanlarlıklardan nefret ederim.

İkidir algı yapma diyorsun gerçekten anlam veremiyorum buna, kime neyin algısını yapıyorum veya algı yapınca elime ne geçiyor amacım ne cidden merak içindeyim cevaplarsan sevinirim ? Ne yapmaya çalıştığımı bilmek benim de hakkım.
Ben bunları genel olarak söylüyorum
Senlik konuyu maaş başlığı ile açıkladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt