#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 346 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belhanda mariano feghouli her zaman olduğu gibi berbat başladılar lige. tabi böyle gitmeyeceklerini biliyoruz.
ama daha fazla puan kaybetmeden gtlerini kaldırsalar iyi olur.

durumu iyi görünmüyor ama bu sene biraz fazla yük bindi kendisine.

zaten aşırı fit bir oyuncu değildi bir de üzerine afrika kupası gelince fiziksel olarak hayli güçsüz düşmüş.

toparlayabileceğini ümit ediyorum çünkü yaşı çok ilerlemiş bir oyuncu değil. bu düşüşü atlatacağını düşünüyorum.

atlatamazsa b.ku yedik diyebiliriz.

Adam en azından Kayseri maçında muhteşem oynadı maçı getirdi..Kiliti açan en önemli oyuncumuzdur..Bizi geçen sene tek başına şampiyon yapan adamdır..Feghouli gibi bir kral varsa takımında üç maçında en az birinde çıkartır masaya koyar sonra çekilir köşesine..

Bugünün meselesi değil ki bu 3 senedir ilk yarıları boş geçiyor. Iznini erken bitirip gelmesi tabi ki olumlu. Ama diğer açıdan bakarsak fiziksel olarak daha iyi durumda olması gerekmez mi? Hem Afrika kupasında oynadı hem kısa tatil yaptı.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aksine geç form tutması beklenir; ki doğru olan da bu.

Geçen yıl için de fazla önyargı var, Süper kupa maçında takımın en iyi adamıydı sonrasında zaten kesik yedi.

kötü oynaması değil sorun.lan adam yürüyor lan sahada. 4,7 milyon euro alan adamın böyle rahat oynamasını anlamıyorum.adam ne beke yardım ediyor ne geriye gidiyor.topu ayağına bekliyor paşamız.çay getirin içeyim kafasında.bu adam ilk geldiğinde en azından bekini kovalıyordu yardım ediyordu o yüzden çok problem çıkmıyordu idare ediyordu iyi oynamasa da şuanda o da yok.bak kötü oynayabilirsin ama kötü mücadele edemezsin diye boşa dememişler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt