#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hak etmediğin parayı yiyebilmek nasıl bi duygu kel.Müslümanım diye ortalıkta geziniyon bi de utanmaz herif.İşine bu kadar saygısız bi adam hayatım boyunca görmedim ben.18-19 sezonunun 2. yarısında oynadığı futbol dışında aldığı paranın yarısı kadar katkı vermedi.Katkı vermeyi geçtim iş ahlakı denilen bi şey yok adamda.Fazla kiloları,Belhanda ile sürekli ortalığı karıştırmalar,maç içinde Belhanda dışındakilere pas vermemeler,sürekli adele sakatlıkları.Umarım bizden gittiğinde futbol hayatın biter.Bizden aldığın haksız kazançların da bi ömür yeter zaten haysiyetsiz herif.

Falcao ile birlikte gitmesi lazım milyonlarca gönül vereni olan bu kulübün daha fazla kanını emmemeliler Çünkü buna dayanacak ekonomimiz yok. İkisinin yıllık maliyeti yaklaşık 10 m euto (100 m tl) ve bize faydaları yok.

Uefa kulüplere finansal fairplay getireceğine bunun gibi yatalak vampirlerin sözleşmeaini en azından uygun bir bedelle feshetmeyi sağlayan çözğmler getirmeli.

Uefa kulüplere finansal fairplay getireceğine bunun gibi yatalak vampirlerin sözleşmeaini en azından uygun bir bedelle feshetmeyi sağlayan çözğmler getirmeli.
O konuda ne yapabilirlerki? O yaşta oyuncuya 5 yıllık sözleşmeyi dayayan sensin. Sözleşmenin son yıllarında yaşını, sakatlanıp sakatlanmayacagını, son transferimi olacağı gibi konuları düşünmek yönetimin görevi.

Taraftarin linnes tarzı acayip sevdiği bir adam olmasına rağmen ( Linnese göre daha çok katkı vermiştir ) Belhanda g...tünü yirttigi herhangi bir maç sonunda bile sosonun gol attigi her hangi bir vasat maçında övüldügü kadar övülmemiştir mesela. Ona rağmen herkes defolsun diyorsa ne kadar berbat bir sene geçirdiğini göstergesi bu durum. Hemşehrisi ghezzal rakibimizi şampiyon yaptı. Buda izledi bütün sezon.

Taraftarin linnes tarzı acayip sevdiği bir adam olmasına rağmen ( Linnese göre daha çok katkı vermiştir ) Belhanda g...tünü yirttigi herhangi bir maç sonunda bile sosonun gol attigi her hangi bir vasat maçında övüldügü kadar övülmemiştir mesela. Ona rağmen herkes defolsun diyorsa ne kadar berbat bir sene geçirdiğini göstergesi bu durum. Hemşehrisi ghezzal rakibimizi şampiyon yaptı. Buda izledi bütün sezon.
Belhanda nın g…. Yırtığı dedin de, ne zaman öyle bi performans sergiledi?
Bizden giden de hemen badem gözlü oluyor, sanki 3.5 sene yumuşak futbol unu lzlemedik… yok 10 numara değilim, ama 8 numara da değilim, ne pas atarım ne pres yaparım, işim asist in asistin asistini yapmak gibi futbol ile yakından alakalı olmayan garip bi herifti.

Daha 1 yil daha yatarak kabaca 5 milyon alacak.

Yollama sansimiz yok. Dursun denen......... yatacak yeri yok.

Falcao ve bu 10 milyon euro para aliyor her sene!! Bjk nin bu yil tüm takima odedigi maas toplami 20 milyon euro!!

FT hala transfer istiyor !!

Üst Alt