#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Faal top oynarken iyi de oynarken bunun gibi tembel bi adam daha görmedim futbolu bıraktı resmen herif. Ulan Müslümansin bir düşün 4 milyon euronun ne kadarını hakediyorum diye. Tembel adam seni. Haramın helalin en çok lafını biz Müslümanlar yaparız ama dünyanın en tembel herifleri genelde bizim dinimizden çıkar. Nerden baksan tezat.

Geldiğinde öyle bi lanse edildi ki sanki bedavaya almıştık. Yanlış bilmiyosam 5 yıllık maliyeti Belhanda'nin maliyetini geçiyor.

Taraftar da rezil yönetimler kadar kendini sorgulamalı , bu herif son yıllarda en uzun süre ve en çok beklediğimiz/-ğim adamdı. Hepimiz ver Habib Antar'a parayı, puhh dursun ne biçim adamsın parise gittin alamadan döndün dedik. Morutan transferini kısmen destekliyorum ama ne idugu belirsiz 5.dunya ulkesi vatandaşı sülükleri (becali,davilla,antar) zengin etmeye doyamadik.

Bizden sonra gittigi her yerde gayet oynar. Burada irkcilik olaylari, kulübün kayitsiz kalisi ve son olarak da Belhanda´nin gönderilisinden sonra artik top felan oynamaz. Belhanda gittiginden beri bilerek hic efor sarfetmiyor maclarda.

kontrati bitene kadar ayni performansi surdurur bitik halde....
akabinde bosa ciktiktan sonra- gelsin imza parali guzel bir sozlesme(avrupa imkansiz)-ya arap yarim adasi ,ya da ads veya baska yeni cikan x bir takimdan birine gider...

baskan vs aciklama yapiyor,kadro da dusunulmuyor vs... < : > o zaman sormazlar mi ; mevcut sezon oncesi kampta kontenjan isgal etmesi bile fizuli kanimca...

yeni sezon kadro planlamasi bile dogru duzgun yapilmiyor gozlemledigimiz kadariyla.....
gondermeyi dusundugun ismi, ister resmi ister hazirlik macinda oynatmak, alicisi ciksin diye ise, cok beklenir alicisi...

gondermesi en zor oyuncu mevcut kadroda....
olasilik tahminim; diger dusunulmeyen falcao ise , bir sekilde major lig, arjantin ligi gibi yerlerde halen pazari olan bir oyuncu.
sezon baslamadan falcao 'yu elden cikaririz feg basta da dedigim gibi ilerler sozlesme son gunune dek.

prof mantaliteden yoksun bir oyuncudan bu saatten sonra verim alamazsin. aci ama gercek.

Defol kel. Bi insan bu kadar mi nefret ettirir kendinden kulübün iliğini somurdu bu koca gotlu. 30 yaşında bi adam bu kadar mi saygısı olur kendine. Hagi bu kulübe 31 yaşında geldi ortalığı duman etti. Saygısız herif seni.

Biz bu 3,85’i mecbur öderiz
Ha satılabiliyorsa bedelsiz anında verilmeli zaten
Ama sanırım kurtulmanın tek yolu, oynatmak isteyen bir kulübe, maaşı bizim tarafımızdan ödenecek şekilde kiralık verilmesi

Artık kaça kiralık verebilirsek onu kurtarabiliriz anca
1,5’a falan isteyen takım çıkacaktır zannımca

Aynısı Falcao için de geçerli

Geldiğinde öyle bi lanse edildi ki sanki bedavaya almıştık. Yanlış bilmiyosam 5 yıllık maliyeti Belhanda'nin maliyetini geçiyor.

Taraftar da rezil yönetimler kadar kendini sorgulamalı , bu herif son yıllarda en uzun süre ve en çok beklediğimiz/-ğim adamdı. Hepimiz ver Habib Antar'a parayı, puhh dursun ne biçim adamsın parise gittin alamadan döndün dedik. Morutan transferini kısmen destekliyorum ama ne idugu belirsiz 5.dunya ulkesi vatandaşı sülükleri (becali,davilla,antar) zengin etmeye doyamadik.
Ne taraftarmış yav

Taraftar demiştir kesin 5 yıllık Sevr anlaşması yapın diye.

Tribunde dahi gormemek istiyorum. Surekli siritiyor bir de. Arkadas, anlamiyorum derdiniz nedir. Dunya kazaniyorsun dunya. Sana bu para ve imkani kimse vermez bak. Vermemistir de. Cik oyna lan. Benim kadar gobegi var adamin ustune 3m+ Euro para kazaniyor. Utanma olur az. Arkadasi gitmismis, sende git o zaman.

Üst Alt