#9 Eren Derdiyok - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan koskoca Galatasaray ın tek forvetisin kıçım bacağım ağrıyor diye ağlıyosun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adamın sakatlık numarası yaptığını düşünmüyorum. Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor, şampiyonlar liginde vitrin yapma gibi bir fırsatı harcamaz bir futbolcu şu durumda.

Zaten kronik sakatlık sorunları vardı, sürekliliği olmayan bir oyuncu. Forvet rotasyonumuz sıkıntılıyken umarım en kısa sürede iyileşir.

Ben mi çok iyi niyetliyim bilmiyorum yoksa.

As forvetimizi devre arasında 3-4 milyon euroya elden çıkarabilir miyiz acaba ? Veyahut çine falan yüksek ücretlerle ? Sonuçta Galatasaray gibi bir takımın as forveti

Ben çok kötü oynadığını düşünmüyorum yeteneği ölçeğinde iyi işler yaptı bu sezon, Şu forvetsizlikte biran önce dönmesini umuyorum iç sahada özellikle gerek olacaktır Erene

Mehmet Batdaldan daha kotu şuan
Nedenini ne kendisi ne de biz biliyoruz
Mesela Loko maçında baya beğenmiştim gol attı diye demiyorum baya iyi oynamıştı maç boyunca , Bu arada şaka maka 5 gol atmış 500 küsür dakikada fena sayılmaz, kesinlikle futboluna bayılmıyorum lakin yüz çevirecek şartlar yok mecburuz kullanmaya. Bu duruma düşüren yönetim en büyük suçlu Eren baya masum sayılır

Üst Alt