9 Futbolcu Şişman Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9 Futbolcu Şişman Çıktı!

Muhaha musleraya kilo al demiş.Adamın kilo vermesi kadar doğal birşey yok.Önünde semih ve hakan balta oynuyor.O golleri yedikçe daha yemek yemeye ihtiyaç mı duyar.Bizim defans hattı muslerayı çökertti.

sabri_reyiz_0a2a4b8918f146b09e35.jpg

Bu futbolcuları gördükçe çıldırıyorum. Tenis sporunu da takip ediyorum. Oradaki tenisçilerin hayatlarını okuyorum. Formlarına yediklerine o kadar çok dikkat ediyorlar. Novak Djokovic yıllardır ne şeker yemiş ne de alkol almış. 2011 Wimbledon şampiyonluğundan sonra adam ödül olarak sadece tek bir dilim madlen çikolata ve bir kadeh şarap vermiş.

Bizimkilere bakıyoruz gece hayatı, pastalar, baklavalar, kebaplar... Sporcu olmak dünyanın en zor şeyi.

Bu futbolcuları gördükçe çıldırıyorum. Tenis sporunu da takip ediyorum. Oradaki tenisçilerin hayatlarını okuyorum. Formlarına yediklerine o kadar çok dikkat ediyorlar. Novak Djokovic yıllardır ne şeker yemiş ne de alkol almış. 2011 Wimbledon şampiyonluğundan sonra adam ödül olarak sadece tek bir dilim madlen çikolata ve bir kadeh şarap vermiş.

Bizimkilere bakıyoruz gece hayatı, pastalar, baklavalar, kebaplar... Sporcu olmak dünyanın en zor şeyi.
sporcu olmakla futbolcu olmak arasındaki farkı idrak edemeyeni kulüpten içeri sokmayacaksın.

sporcu olmakla futbolcu olmak arasındaki farkı idrak edemeyeni kulüpten içeri sokmayacaksın.

O neden öyle oluyor biliyor musunuz? Bizim Türk futbolcular yetenekleriyle bir yerlere geliyor. Üstüne bir şeyler katma gibi bir dertleri yok. Allah vergisi yeteneğim var diyorlar. Ama üzerine bir şey ekleyeyim; kendime dikkat edeyim; çalışayım gibi bir dertleri yok.

Sergen Yalçın hikayelerini gülerek okuyoruz ama tam bir kara mizah. Arda Atletico Madrid'e gittiğinde uzun süre takımdan ayrı çalıştırmışlar, kilo verdirmişler. Rezalet bence.

Oha sekersiz hayat mi olur yav

Halsizlik, yorgunluk dikkat dağınıklığı.

Bir sene önce ben bu öneriyi uyguladım. Günde en az iki şekerli üç bardak çay; iki orta kahve içen ve devamlı bisküvi yiyen biriydim. Bisküviyi birden kesmek sıkıntı yaratmadı ama kahveyi ve çayı acı içmek çok zordu. Alıştım. 15 değil 20 gün sonunda çaya şeker attım içemedim, kahveyi orta içmek istedim tek bir yudumdan öteye gidemedim. Çikolata deneyeyim dedim. 5-6 dilimli damak çikolatayı çok rahat yedim. Midem bulanmadı. Ama sonrasında yorgunluk ve uyku çöktü.

Şekeri günlük hayatımdan çıkardım. Elbette tamamen değil; arada sırada künefe, baklava yiyorum. Ama yedikten sonra sonuçlarını göze alıyorum. O yüzden akşamları yiyorum. Ayda bir - iki defa. Bazen hiç.

Ben vazgecemiyorum ozellikle cikolatadan ve kilo aldiriyor bana. 15 gun seker olayini yaptim aslinda dukan diyeti yaptim agza seker sokmadan. Nescafe Ikisi bir arada sekersiz igrenc gelirken artik ikisi bir aradadan baska icemiyorum o kazanc cok iyi geldi ama cikolata birakilmiyor ya. Sanirim spor salonuna yazilip yinr dukana baslayacam

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok fazla seker, ve cok fazla tuz yeniliyor günümüzde. Ama bunlardan daha zararli bir tutum ise, bunlari yerken kendini kötü hissetmektir. Eger sözkonusu bu ise, zararlari piskoljik etkenden dolayi katlanmaktadir. Yani en iyisi kisin, kisabildiginiz kadar. Ama yiyorsaniz da, bir pismanlik duygusu ile yapmayin bunu.

Çok doğru katılıyorum. Kasmadan azaltmak lazım. Çaya, kahveye atılan şeker bile iptal edilirse bile yeter. Faydası etkisi büyük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaş buna katılıyorum işte futbolcu dediğin fit zımba gibi olacak kilo versinler kas-fizik olarak güçlensinler

Baksana şu VO2- maks dediği testten hiçbir futbolcu geçememiş takımın fizik durumu ortada işte

Üst Alt