9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

3 sezondur katılıyorum Benide yazarsınız sevinirim renktaslar

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

12 kişi oldu fakat katılmak isteyenler yinede belirtsin yedek olsun 2-3 kişi.
giphy.gif

Furkan Serdar ve diğerleri konuyu açtık kadro doldu ama yedek olabilirsiniz.

20-30 gün sonra veya sizin söylediğiniz bi tarihtede draft yaparız arkadaşlar.

Herkes ilgilendikten sonra 16 da olur. Hatta daha bile zevkli olabilir. Oyuncu havuzu daraldıkça yapılan en ufak hamlenin bile büyük etkileri olabiliyor.

Herkes ilgilendikten sonra 16 da olur. Hatta daha bile zevkli olabilir. Oyuncu havuzu daraldıkça yapılan en ufak hamlenin bile büyük etkileri olabiliyor.
Geçen yılın riski Embiid di üstad bu yılda Hayward mı :D
Geçen sezonda Nerlens Noel delirtmişti beni Embiid'i almamak çok üzmüştü bi kaç oyuncu daha vardı daha sırası varken aklımda olupta çekilen .

Şampiyona soralım ama demi :)
king-of-the-basketball-picture-id175414998

Şuana kadar Furkan Serdar ve @Sercan Turan; dan ses yok onlarıda NBA konularında görüyordum

Geçen yılın riski Embiid di üstad bu yılda Hayward mı :D
Geçen sezonda Nerlens Noel delirtmişti beni Embiid'i almamak çok üzmüştü bi kaç oyuncu daha vardı daha sırası varken aklımda olupta çekilen .

Şampiyona soralım ama demi :)
king-of-the-basketball-picture-id175414998

Şuana kadar Furkan Serdar ve @Sercan Turan; dan ses yok onlarıda NBA konularında görüyordum

Valla henüz takımların tam halini bile incelemedim. Ne desem yalan olur. Sakat oyuncular var. Mesela Porzingis'in sıralaması 200'lere düşmüş. Daha dün Booker ameliyat olmuş vs. Lig başlamaya yakın geniş bir inceleme yapmak lazım :D

Üst Alt