9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

nostradamus ulaş, durduk yere aklıma seni 2014de delişim geldi yav aklıma, güzel günlerdi

şaka maka eski senelerde takas geyik falan daha fazlaydı yav 2015 turnuvası 143 sayfaymıs
Yaw bırak bunları Uğur o sene playoff öncesi tüm takım sakatlandı drop hakkım yetmiyordu 1 haftada. Bu arada ne oldu süperstar Wiggins'ine draftdan RoCo alanlar bu oyunu bilmiyorlar diyordun adam performans rank'da 22. Senin evlatlık ise 133.

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beyler dün akşam Rondo’yu IL’e alırken Payton’ı yanlışlıkla droplamışım. Şimdi telden sonuçlara bakarken farkettim.

Rica ediyorum lütfen almayın :red:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaw bırak bunları Uğur o sene playoff öncesi tüm takım sakatlandı drop hakkım yetmiyordu 1 haftada. Bu arada ne oldu süperstar Wiggins'ine draftdan RoCo alanlar bu oyunu bilmiyorlar diyordun adam performans rank'da 22. Senin evlatlık ise 133.

SM-N935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

final haftası mı sakatlandı tüm takımın :D
mirotic ve covingtonı iki sene taşıdım 27 28 fg falandı hep bitirdi beni tuğlacı, bu sene iyi çıktı bende şaşırdım yav. Evlatlığı sorma hiç lanet gelsin ona.

Vay arkadaş Mirotic ve Parker hafta boyu yoktu. İkisi de öldü heralde. Neyse 0.03 farkla fg, 2 farkla sayı, 3 farkla top kaybını kaybetmişim. 3lük ve top çalma eşit bitmiş. Berbat hafta

Lig kararıyla adının sercan knicks olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt