#9 Hakan Şükür - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # 9 " Kral " Hakan Şükür

:D Hiç yabancı gelmiyo kim acaba :D

Şaka gibi ya adam hala kalesinde durmayı ögrenememiş, Allah muhafaza TSL'deki rakip oyuncuların zeka ve teknikleri biraz daha yüksek olsa, bi 10 gol daha yerdik.

bu adamı 200 gol atsada hiç sevmemiştim halada sevmiyorum çok içten pazarlıklı bi adamdı halada öyle

Böyle forvetlerini besleyebilen bir takımda onu görmeyi isterdim açıkçası

Esas onun oynadığıı dönemde besleniyordu forvetler. Hagi-Okan-Emre-Suat-Hasan Şaş-Ümit Davala-Hakan Ünsal... Daha ne olabilirdi ki. Bazı maçlarda abartısız 10 tane net pozisyona girerdi Hakan Şükür ama çoğu zaman kaçırırdı. Hakan Şükür girdiği 5 pozisyonda anca 1 tanesini atabilen bir forvetti. Buna rağmen 250 küsür gol attı. Eğerki Hakan Şükür Tanju gibi bitirici bir adam olabilse 1000 golü geçebilen bir gol makinesi olabilirdi. Bitirici değildi belki ama takıma verdiği çok şey vardı ve bu yüzden de Türk futbolunun en büyük efsanelerinden biri olarak kalacak uzun yıllar..

Esas onun oynadığıı dönemde besleniyordu forvetler. Hagi-Okan-Emre-Suat-Hasan Şaş-Ümit Davala-Hakan Ünsal... Daha ne olabilirdi ki. Bazı maçlarda abartısız 10 tane net pozisyona girerdi Hakan Şükür ama çoğu zaman kaçırırdı. Hakan Şükür girdiği 5 pozisyonda anca 1 tanesini atabilen bir forvetti. Buna rağmen 250 küsür gol attı. Eğerki Hakan Şükür Tanju gibi bitirici bir adam olabilse 1000 golü geçebilen bir gol makinesi olabilirdi. Bitirici değildi belki ama takıma verdiği çok şey vardı ve bu yüzden de Türk futbolunun en büyük efsanelerinden biri olarak kalacak uzun yıllar..

Yazdığımı biraz daha açmam gerekirdi :) Aslında kastetdiğim Hakan Şükür'ün Avrupa takımları macerasından sonra geri döndüğü dönemdi(03 2004 ve sonrası). Hakan keşke o dönemde değilde bu dönemde oynayabilseydi.

ne derlerse desinler Hakan Şükür adı Galatasaray dan ayrılmıyacakdır, onun zaten gönlü Galatasaray ile birlikte, sadece bazı kırgınlıklardan dolayı yanlış şeyler yapıyor olabilir, ama biz ona karşı saygıda kusur edemeyiz, görüyorum bazı yerlerde kral a karşı saçma şeyler söylüyor galatasaraylılar...

Yanlış yaptın Hakan . . Biraz Ergün ' ü , Suat ' ı örnek olsa nolurdu ki Şükür ve yandaşları .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt