#9 Hakan Şükür - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
714660653f7a60c4c4d719a6de4f7db7.png

YouTube

Aaaaaagh aaah

Türkiye Futbol Federasyonu, 9 Haziran’da yapılacak olan Genel Kurul öncesi Hakan Şükür’ün delege hakkını iptal etti.
Delege olan Hakan Şükür’ün üyeliği iptal edilirken Şükür’ün yerine Ogün Temizkanoğlu dahil edildi. Böylelikle Hakan Şükür’ün oy kullanma hakkı Ogün Temizkanoğlu’na verildi. (Gamaspor)

Daha once de yazdigim gibi Hakan kafasi cok çalışan bir adam degil ve sacma sapan adamlarin pesinden kostu durdu. Ancak bu ulkenin %70 i icin 20 sene once de hainlerin pesindeydi. %30 bunu yeni idrak edebildi sadece. Dolayisi ile 2000 de laf etmiyorsak simdi de etmeye hakkimiz yok. Ha ben hep ettim hep aptal dedim. Ama adami Gs tarihinden çıkartmaya kalkarsan o değil Gs kaybeder. Uefa zaferi ozeti bile izlemeyezsin %50 si adam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konu kapatılmayacak.Bu konu siyaset yapın diye değil Galatasaray tarihinde sportif başarı göstermiş birinin sporcu kimliğini konuşun diye var.Siyasi kimliği,görüşü bizi ilgilendirmez o yüzden yok bu konu niye kapatılmıyor,yok bu adam şöyle birisi gibi saçma laflarla forumu germeye çalışmayın.

-Tapatalk-

Mevcut şartlarda ben de kulüp ile organik bir bağı kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden ihracını destekleyenlerden biriydim. Lakin bu adam sadece ideolojik bir kimliğe sahip değil. Aynı zamanda hem Galatasaray'da hem de Milli Takım'da görkemli bir sportif kimliğe ve kariyere sahiptir. Yani kulüpten ihraç edebilirsin, TFF için oy kullanma yetkisini düşürebilirsin, vatandaşlığını dahi iptal edebilirsin lakin bu adamı Türk Futbol tarihinden silemezsin kimse silemez hatta silmeye gücü yetmez. O yüzden kongre üyesiyim ayağına buraya gelip boş yapmayın.

Ha yanlış olmasın ben kendisine malum sebeplerden ötürü oldum olası efsanem gözü ile bakamadım. Yaşam tarzı ve ideolojik tercihleri buna mani olmuştur. Hayatım boyunca ne cemaat tarzı oluşumlardan haz ettim ne de bu gereksiz çarpık oluşumlara iyi gözle bakanlardan! O yüzden benim Hakan Şükür'ün kişiliği ile alakalı olumlu düşünebilmem mümkün değil. Lakin olaya sadece sportif olarak bakarsak eğer hem Galatasaray'da hem de Milli Takım'da attığı gollerle milyonlarca vatandaşı sevinçten ağlatmışlığı da vardır. Bunları da göz ardı edemeyiz. Bunları kimse tarihten silemez. Ha silebiliyorsan o zaman UEFA Kupasını ve FIFA Dünya Üçüncülüğü Madalyasını da gidip iade edeceksin.

38 gol attığı sezonda kuşlara yaptığı şovlarla takımı taşıyan efsanemizdir.Hele ki bjkyle olan maçı açın izleyin.

Çürük portakalın küme düşen takımlara yaptığı şovlarla karıştırmayalım

FETÖ'den yakalama kararı bulunan eski milli futbolcu Hakan Şükür’ün, ABD, Kaliforniya’da Tuts adlı bir kafe açtığı ortaya çıktı.

DMFSTjxW4AEONjM.jpg

FETÖ'ye yönelik yürütülen soruşturmalar ve açılan davalar sebebiyle yurtdışına kaçan ve haklarında yakalama kararı olan birçok isim halen yurtdışında bulunuyor. O isimlerden biri de eski milli futbolcu ve eski milletvekili FETÖ'cü Hakan Şükür.2015'te İstanbul'daki evini satan ve bankadaki parasını çektikten sonra Türkiye'den ayrılan Şükür, kısa süre sonra ABD'de ortaya çıkmıştı. Şükür, bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğini açıkladı.

Sözcü'nün haberine göre, spor akademisi kurma girişiminde bulunan firari Şükür, Türkiye'de darbecilikten yargılanırken, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde köfteci dükkanı işletmeye başladı. Palo Alto'da, Stanford Üniversitesi'nin bulunduğu bölgede Tuts Bakery & Cafe adlı yeri işleten Hakan Şükür, müşterilerine kahvaltılık ve hamur işlerinin yanı sıra köfte de satıyor.

​Menüsüne Türk damak tadından da örnekler katan Hakan Şükür, masa masa dolaşıp müşterilerine yemekleri beğenip beğenmediklerini soruyor.
Şükür'ün Türkiye'deki tüm mal varlığına el konuldu. FETÖ'ye finansal destek sağladıkları belirlenen ve Sakarya'da müteahhitlik yapan babası Sermet Şükür de tutuklanmış, şartlı tahliye ile serbest kalmıştı.

Ahh be Kral. Futbolun başında olman gerekirken birilerinin peşinde olacağım diye kendini bitirdin be.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bana çocukken futbolu sevdiren adamlardan birisi olarak hatırlayacağım seni her zaman.

Sokakta top oynarken " Hakan Şükür atıyor ve gooool" diye bağırışlarım aklıma gelir hep ismini gördüğumde.

Ah be Kral yazık ettin kendine hem de çok yazık..

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt