#9 Haris Seferović - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
elmanderden sonra savasci oyuncu geldi, sakatlik hikaye haa su var milli maclar olmasa yatar derdim ama bu adamin önünde dünya kupasi var ve isvicrenin mevcut en iyi forveti, formda kalmasi icin bizde herseyini vermeliki iyi bi dünya kupasi gecirsinler 😍

Ters bakiş açısıyla da sakatlanmamak adına risksiz ve sakin oynamayı tercih edebilir DK’ya kadar. Bu olasılıkta var. Umarım öyle yapmaz.

Eşi belli ki geldiği için çok mutlu. Çok da sıcakkanlı. Bugün de Instagram üzerinden İstanbul'da tavsiye yerler istemiş. Sosyal medyayı aktif kullanan biri. Şimdi maçlar yok, yarın kötü sonuçlar gelirse kadını spam yağmuruna tutup taciz etmezler umarım Marcao gibi.

Seferovic gibi bir adama yazılan sayfa sayısı çok az.Onceden Mustafa sarplara daha ilk günden gelirdi.Sayfa sayfa yazilar.
Yani bu adam Selçuk İnan ve Melo gibi tarihi değiştiren adam olacak.Kerem ozellikle bu adam sayesinde çok boş kosu yapar ve geçen senenin üstüne çıkar.Ben bu adamı her izlediğim maçta buyulendim.Takimi oynatan forvet herzaman bastacidir.Bu sene 25 üstü gol ,ve 10 asist bekliyorum.Burda kalsın dediklerim sene sonunda alintilarim

Üst Alt