#9 Mauro Icardi - Sayfa 332 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yüksek ihtimal iğne ile oynadığı zamanda fazla yük bindi ve şimdi de bazen bunun sıkıntılarını çekiyor. Sezon sonunda iyi bir dinlenme olur. Yurt dışı kampına kadar dinlenir tahminim 2 ay civarı sanırım orada sakatlıklarını iyice atlatmış olur diye düşünüyorum. İğne ile oynatarak bu riski biz aldık az bir şey kaldı ondan sonra iyice dinlenecek.

Aylardır sır gibi saklanan ne olduğunu açıklanmayan sakatlığının etkisi var muhtemelen form tutamamasinda, çapraz koparsa şimdiye dönerdi muhtemelen

Mevcut sakatlığı belli ki okan hocanın dediği. Kasıktaydı herhalde
ne zaman sakatlandı abi bu. geçtiğimiz maçta ayı gibi oynadı. sakatlığı bitti demediler mi bu adam için. 40 yasındaki ayı balotelli daha fazla katkı vermiştir. savunma arkasına kosu yap diyen yok ki adama. sırtı dönük alsın dağıtsın. orta sahayla arasında 50mt var. orta saha çizgiye inecekte içeride bos yakalayacaklarda icardi atacak. oldu da böyle pozisyon bi tanesi barıstı. bombos adam açamadı ortayı kaleci aldı.

ne zaman sakatlandı abi bu. geçtiğimiz maçta ayı gibi oynadı. sakatlığı bitti demediler mi bu adam için. 40 yasındaki ayı balotelli daha fazla katkı vermiştir. savunma arkasına kosu yap diyen yok ki adama. sırtı dönük alsın dağıtsın. orta sahayla arasında 50mt var. orta saha çizgiye inecekte içeride bos yakalayacaklarda icardi atacak. oldu da böyle pozisyon bi tanesi barıstı. bombos adam açamadı ortayı kaleci aldı.
Ayağındaki iyileşmiş de bu sakatlık bayadır var bazen nüksediyor herhalde. Kaanda da var aynı durum. icardi bu maçta depar bile atamadı, elini hep kasık bölgesine götürüyordu ağrısı vardı belli ki

Arkadaşlar bir Galatasaraylıyı diğer taraftarlardan ayıran şey objektif olmasıdır.

Ben İcardi'yi sezon başından beri eleştiriyorum. Kendisi formsuz ve Türkiye'de salmış durumda.

Paris saint-germain'den geldiği dönemde zımba gibiydi bir sezon boyunca bize resital izletti. Fakat şu an geldiği duruma bakınca bu durumu İcardi'ye yakıştıramıyorum.

Kendisi seneye ne durumda olacak merakla bekliyorum. Bize rakibe basan fizik üstünlüğü ve hızıyla hücum presse katilan diri forvet gerekli. İcardi bu bağlamda ilk sezonuna dönmeli. Olmuyorsa farklı şeyler konuşulur.

Yine berbat bir maç oynadı. Şu haliyle bu kadar gol nasıl attığına şaşıyor insan. Kesinlikle kötü bir sezon geçirdi. Umarım seneye biraz çalışır.

Adam sakat sakat oynuyor yav, koşamıyor. Bir türlü iyileştiremediler adamı. En son ilk yarıdaki bjk maçında fit ve formdaydı, şansa bak ki tam o maçta sakatlandı sonra toparlayamadı

Bizim mahallede 1 abi var aslında Fbli olarak bilirdim ama fanatik 1'i değildi.Dün Maç'a çocuğuyla gitmiş.Hikaye atmıştı oğlunda Galatasaray forması Cimbom Marşı'nı da koymuş arkaya.Dedim abi sen Fbli değil miydin öyle biliyoduk dedim.Zaten ben futbolu pek takip eden 1'i değilim dedi.Çocuğu İcardi sevgisinden dolayı Galatasaraylı olmuş o da Maç'a götürmüş..

GMMOeVLWAAAW0vA

Üst Alt