#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dikkatlerden kaçmış ama dün akşam hoca inceden laf çaktı falcaoya
Sürekli sakatlaniyor dedi

Bu kadar sık sakatlanması birazda bize denk geldi monacoda gayet oynuyordu

Bu adami hic kizmayin abi, bu adamin sucu yok.

33 yasindaki forvet aliyorsun, 33! yasinda. Boyle sakatliklar bu yasta cok normal, hele Falcao gibi hasas bir vucut yapisina sahipsen bu sakatliklar olacak.

Geldiginde bende cok istemistim ama, sampiyon olsak bile sene sonu 2-5m euro arasi satilmali. Forvet pozisyonuna -28 yas alti oyuncu sart

Arkadas, adam zaten saglam degil biz gidip kupa macinda dahi oynattik. Malatya macinda donecekmis, o mactan sonra sadece lig maclarinda oynamali. Olur da 3 farkli one gecersek mutlaka ilk firsatta cikarilmali.

Arkadas, adam zaten saglam degil biz gidip kupa macinda dahi oynattik. Malatya macinda donecekmis, o mactan sonra sadece lig maclarinda oynamali. Olur da 3 farkli one gecersek mutlaka ilk firsatta cikarilmali.
Hoca bu tarz şeyleri maalesef göremiyor yaşından dolayı mı bilmiyorum ama kiytirik Çimşir bile daha iyi oyun okuyor
Oyun gidiyor gol geliyorum diyor ama hoca inatla seyrediyor gol yemeyi bekliyor
Falcao gibi adamı her maç ve 90dk kullanmak kumardan bile büyük risk

Anlamadığım şey fatih hoca tecrubesinde birisi bunları nasıl göremiyor aklım almiyor uyaranda yok yanında o da ayrı komedi

Iyide adam zaten belki futbol hayatinin son sözlesmesini yapti, bun dan sonra belki futbolu taraftar oldu takimda birakir. Ne bekleniyor yani? Birde yasi belli bize gelmeden önce de bir sorunu vardi oyniyamiyordu. Transfer döneminde Falcao disinda acaba hic mi bonservizi elinde olan canavar gibi genc bir Forvet yoktu? Biraz da igneyi kendilerini batirsinlar.

Biri de hocaya laf çaksin.

Babel'e üç yıllık sözleşme.
Falcao'ya üç yıllık sözleşme.
Belhanda'ya talip varken vermedi.
Diagne'ye 10-15 neyse milyon Euro verdirtti.

Al 23-26 arası oyuncuları adam gibi takım olalım.

Sampiyonlar Ligi'nde üç senedir istiktarli olarak en az koşan bir iki takımdan biri olmamız tonlarca gol yememiz de Falcao yüzünden mi? Samimi olmak lazım.

Oyuncuları taraftarın önüne atmaktan vazgeç Fatih hoca.

Biri de hocaya laf çaksin.

Babel'e üç yıllık sözleşme.
Falcao'ya üç yıllık sözleşme.
Belhanda'ya talip varken vermedi.
Diagne'ye 10-15 neyse milyon Euro verdirtti.

Al 23-26 arası oyuncuları adam gibi takım olalım.

Sampiyonlar Ligi'nde üç senedir istiktarli olarak en az koşan bir iki takımdan biri olmamız tonlarca gol yememiz de Falcao yüzünden mi? Samimi olmak lazım.

Oyuncuları taraftarın önüne atmaktan vazgeç Fatih hoca.
Çok doğru.
Taktik teknik hatalarını göremiyor anlamıyor ama şu coplere para yedirip rezil kadro kurmasını fark etti sanıyorum
Ama belhanda cagne bı zahmet bunlara çözüm bulsun paramızı havaya attık cagneyi oynamadan nasıl satacaz

evet çok güldüm ben o kısma niyeyse. :asd: Sakatlıklardan dert yanarken bence bir anda gaza gelip ağzından çıktı, Genelde laf çakacağı zaman örtülü yapıyor hoca, normalde demez oyuncusuna direkt böyle bir şey. Falcao bu ifadeyi duymuşsa yerin dibine girmiştir empati yapmaya çalışırsam ben girerdim şahsen. :crushed:

Mustafa Cengiz de Fatih terim de Emre utkucan da aldırmamış diyorlar

Abdurrahim Albayrak ve yusuf Günay aldırmış taraftar istedi diye yönetimin muhalefetine rağmen hatta Fatih hoca Albayrak’la görüşüp ikna edememiş

Yani alanı almadı diye adamı eleştirince taraftar adam da mitroglou diagne falcao andone Adem kim varsa alıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt