#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kabilesinin çıkıkçısına gitse 3 günde bir şeyi kalmazdı,bizim doktorlar 20 güne anca düzeltir

Cikikci demisken kac gündür cok kötü belim agriyordu hatta kamburum varmis gibi yürüyordum bunun yüzünden. Bugün ortopediste gittim adam 2 hareketle beni hamur gibi yogurdu sonra bi ayaga kalktim agri falan kalmamis.

En cok saygi duydugum doktor branslarindan biri bu ortopedistler.

Cikikci demisken kac gündür cok kötü belim agriyordu hatta kamburum varmis gibi yürüyordum bunun yüzünden. Bugün ortopediste gittim adam 2 hareketle beni hamur gibi yogurdu sonra bi ayaga kalktim agri falan kalmamis.

En cok saygi duydugum doktor branslarindan biri bu ortopedistler.
kötüsüne denk gelirsen veriyor eline kolu bacağı.

Grade 1 derecede acromioclaviculer cikiklar ameliyat gerekmeksizin soguk kompres ve fizik rehabilite ile konservatif yoldan tedavi edilir. Ağrıların gecmesi ve kolun tamamen eskisi gibi rahat oynatilabilmesi (hastanin durumlarina ve cikigin yaratmis oldugu ligament, kikirdak hasarina bagli olarak) en fazla 2-3 hafta surebilir. Evvela bir rontgen/tomografi ile tekrar Turkiyede kontrol gerekli olabilir.

Grade 1 derecede acromioclaviculer cikiklar ameliyat gerekmeksizin soguk kompres ve fizik rehabilite ile konservatif yoldan tedavi edilir. Ağrıların gecmesi ve kolun tamamen eskisi gibi rahat oynatilabilmesi (hastanin durumlarina ve cikigin yaratmis oldugu ligament, kikirdak hasarina bagli olarak) en fazla 2-3 hafta surebilir. Evvela bir rontgen/tomografi ile tekrar Turkiyede kontrol gerekli olabilir.
Fb macinda buyuk ihtimalle sahada o vakit. İyi bari ucuz yirttik. Nagatomo+ fernando da hazir olurlar. Sadece mitro olmayacak (bir de insallah marcao ve linnes sari yemezler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt