#92 Steven Nzonzi - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Oğuzhan beğenmemekle alakası yok. Beğeniyorum, beğeniyoruz ama adam ağır ve yavaş oynuyor. Önünde Irfan ve formda (hazır) Lemina olsa neyse.

Adamın önünde Belhanda oynuyor, Seri oynuyor.

Öyle top kapma konusundada aman aman değil. Seri 6’da daha hızlı hareket ediyor, tek topu tercih ediyor genelde.

Seri-Lemina-Ömer ligde iş yapar.

Şampiyonlar Liginde N’Zonzi-Donk bile oynayabilirsin, anlarım. Ama lig’de çok ağır kalıyoruz ağa ya.
bi bjkli keko arkadaşım vardı. sizin nzonzi çok kötü hiç koşmuyor dediydi auahuhua onu hatırlattın bana
o kekonun mantığıyla veli kavlak >zonz
ulan ya bak şişgonun suratı aklıma geldi auhauha

1. belhandayı beğenen
2.nzonzi beğenmeyen adamla football konuşmaya tenezzül dahi etmem. aynı nefesi soluduğum için yaradanla aramı bozarım

bu 2 kuralı koruyorsan sıkıntı yok berber

bi bjkli keko arkadaşım vardı. sizin nzonzi çok kötü hiç koşmuyor dediydi auahuhua onu hatırlattın bana

1. belhandayı beğenen
2.nzonzi beğenmeyen adamla football konuşmaya tenezzül dahi etmem. aynı nefesi soluduğum için yaradanla aramı bozarım

auhauhauha tmm berber squirtle

Kalitelerinden bağımsız konuşuyorum bizim taraftar leminayı nzonziden de seriden de ömerden de belhandadan da çok sever oyun tarzıyla alakalı bir durum lemina kötü de oynasa her daim daha çok beğenilir..

1. belhandayı beğenen

Niye bu kadar egoistsin kardesim muhattap olmayayim diyorum ama ya herkes futbolu bilmek zorunda degil sen begenirsin bSaska biri begenmez bu kadar basit

N'Zonzi bu takıma yazacağım ilk 3 adamdan birisi diğer ikili de Muslera ve Luyindama geri kalan oyuncular form durumuna göre kesik yer, tatmin edici performans gösteremez, oynar oynamaz çok kritik değil Feghouli yoksa Emre Mor var Belhanda salak saçma oynarsa yerine Seri&Lemina ikilisi oynar ama Nzonzi&Luyindama ve Muslera öyle veya böyle bu takımın içinde olması gerekiyor

Umarım seneye de ondan sonraki senelerde de bu üçlüyü izleyebiliriz şu ana kadar şampiyonlar liginde sadece 2 gol yemiş-ligde en az gol yiyen takım olabilmişsek doğrudan bu üçlüye yazarım bunu

Bu futbol ortamında kimsenin iyi olmasını bekleyemeyiz ki Nzonzi'de salar Luyindama'da salar yakında

C.Ronaldo'yu getir koy şu takıma 2 hafta sonra futbola tövbe eder o haldeyiz

Haftalar önce müthiş oynarken ben demiştim bu adam da düşüşe geçer yakında tamamen takıma ayak uydurur diye.

Belli birşeydi yani. Herif köpek gibi mücadele ederken yanindakilerin büyük çoğunluğu düpedüz yürüyordu maçlarda. Böyle bir ortamda bunun da takıma uyması sadece zaman meselesiydi.

Geçmiş olsun...

sent via GSC
Aynısını demiştim bulmaya üşeniyorum şimdi. Bi maçtan sonra çok manidar röportaj vermişti, heh tamam işte sıçtık bu adam da salacak demiştim içimden kendi kendime. Adam memnun değil takımın halinden. Oynanan oyundan, sistemsizlikten, antremanlardan, takım arkadaşlarına kadar memnun değil bu belli bişey çünkü memnun olunacak bir şey tok. Bizim halısaha takımı daha fazla zevk veriyor yemşn ederim

Üst Alt