#93 Sacha Boey - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ikinci yarıda iyi göründü ama karşısındaki herifin saçma sapan hareketleri de buna zemin hazırladı biraz

bence yanıltıcı bir performans

kalacaksa desteğe devam ama inisiyatif elimde olsa yolcu ederim omar ile beraber

Ne yazsam bos. Banlanmak istemiyorum transfer show devam edecek. Ikinci yari sicmayinca sasirdik iyi sandik ama ekstra bir isi olmadi. 1-0'dan sonra yediriyordu yere yatarak. Olacak is degil satti resmen. Olmaz istemiyorum. Savunmada batirma durumu olmadi diyelim ikinci yaridaki gibi savunmada saglam durdu ki ihtimal vermiyorum, hucumda sifirdan beter bi herif. Pas asla yapamiyor. Arkasini bosaltarak attigi kosular kabuslarima girecek

Yeterli bir herif değil ama yazın yapılanlar da hoş olmadı. Kampa götürülmesi lazımdı.

Satacaksan kamp görmüş adam daha tercih edilebilir - ki biz bile direk hazır oyuncu bakmıyor muyuz- , rotasyona sokacaksan zaten kamp görmesi lazımdı.

Gayet yeterli bir yedek olur, Omarın kontratından çıkılmalı acilen. Milli takım maçları, bizimle geçen iyi bir sezon sonrası 5-6 milyon euroya çok rahat satabiliriz.

İlginç kulübüz, sezon başına kavgalı girdiğin ve kapı mandalı gördüğün futbolcu, ligin ilk maçına 2-3 takım maç antrenmanı ile sahaya sürmek zorunda kalıyorsun. İlk yarı kötü, 2. yarı iyiydi. Ama bu gerçekten yeterli ve her şeyi silip atıyor mu..

Bazı şeyleri fazla basit görüyoruz. Futbolcuyu kazanmak elbet önemli. Lakin karakter her şeydir.

Harika oynadı diyen var biz başka maç izledik herhalde. 🤣 Takımın en kötüsüydü. Ghacha‘nın kendi verdi topları aldı sadece. Profesyonel olarak ilk maçına çıkıyor gibi bir havası vardı.

1 şans ı daha hak ettiğine inanıyorum. Dün bazı pozisyonlarda sırıtırken bazılarında iyi işler yaptı. Rezerv takımdan gelmesine rağmen beklediğimin üzerinde performans gösterdi. Kondisyonunu kazanıp form tuttuğunda Omar ın 1 adım önünde olur.

Omar gitsin bu kalsın. Zaten Okan hoca da kampta beraber olduğu oyuncu yerine bunu tercih etti ise yedek bek olarak bunun kalmasını istediği açık. Omara göre aldığı yıllık ücreti de azdır. Omar in yıllık ücretinin bir kısmını karşılayıp İstanbul takımlarından birine kiralamak lazım

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kamp yapmamasına rağmen 2. yarı oyundan düşmedi tam tersi git gide performansını yükseltti bence değerli bir oyuncu belki Dubois yardımcı olur yabancılık çekmez.

Üst Alt