#97 Emre Mor - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EGBheEBWsAE_z8N

Ama sağ kanat ama sol kanat bir şekilde Emre'yi artık ilk 11 düzeyinde kazanmamız lazım. Bu takımda Emre'nin yaptığı işleri yapabilecek hiç kimse yok Babel&Feghouli'nin en son ne zaman dribling yaptığını hızıyla rakibi geçtiğini hatırlamıyorum bile

Dogru düzgün zaman alamiyor maclarda, antreman da takiliyormu ne yapiyor? Suanki kanat oyuncularmiz cok kötü oldu halde hala ilk 11 giremiyorsa bir sikinti var. Birileri Emreye demeli burdada tutunamasan bir dahaki durak tekrar Danimarka

Dogru düzgün zaman alamiyor maclarda, antreman da takiliyormu ne yapiyor? Suanki kanat oyuncularmiz cok kötü oldu halde hala ilk 11 giremiyorsa bir sikinti var. Birileri Emreye demeli burdada tutunamasan bir dahaki durak tekrar Danimarka
Sıkıntı kesinlikle emreyle alakalı değil bence girdiği her maçta iyi oynadı takima yardım etti hatırlayın
Hoca hızlı kanat oyuncusu kullanmak istemiyor ayağında top tutan pas yapan adam istiyor o yüzden Babel bize işkence çektirirken Emre'yi kulubude çürütüyor z

Sıkıntı kesinlikle emreyle alakalı değil bence girdiği her maçta iyi oynadı takima yardım etti hatırlayın
Hoca hızlı kanat oyuncusu kullanmak istemiyor ayağında top tutan pas yapan adam istiyor o yüzden Babel bize işkence çektirirken Emre'yi kulubude çürütüyor z
Baslatmasin hoca pas oyununu, 30 pas yapip 20 metre ileriye cikip sonra bir geri pas ile tekrar kaleden basliyoruz, pas oyunun sonucu, kanatdan hizli bir sekilde kosan adami da görmek olmasi gerek. Peki Emre Mor disinda süratli futbolcu varmi oda yok. Elimizdeki takim pas oyununa uygun degil, pas oyunu icin takim cok kosmali topsuz alanada bosa kosan adamlarin olmali. Bizim futbolcular top bana gelince kosarim ayaklari cekiyor. Pas oynunun kralini yapsak ne yazar kaleye gidemiyorsak.

Bunu oynatmamak ve oyuna devamli dahil etmemek deliliktir. Babele geldigi top sayisi buna gelseydi sezon basindan beri cok farkli durumda olurduk simdi. cocuk top kaybediyor ama ileride ama bir okdarda posisyon yaratiyor...savunmayi yoruyor....heyecan katiyor.

adam 10 dakika oynadi veya onamadi ama baskalarin 90 dakika da yapmadini yapti. Hoca hala belhanda selcuku oynatsin

Üst Alt