#99 Fatih Öztürk - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Fatih Öztürk

Bu pasla defanstan çıkma işini guardiola zamanı tiki takaci Barcelona çatır çutur uyguluyordu. Milyar euroluk o takımı hepimiz hatırlıyoruz. Yani günümüzde sol beke 100 milyon euro harcayan city bile defanstayken bizim kadar riskli top cevirmiyor o bölgede bam güm uzaklaştırıyorlar topu ileriye. Bizde ki bu ozgüveni anlamıyorum yani kelimeler kifayetsiz kalıyor bazen. Bunu geçen sene sürekli yapıyorduk okan kocuk la bile bunu yaptık sürekli yüreklerimiz ağzımızda neler çektiğimizi bi biz bi Allah bilir. Fatih hoca bu sene bundan vazgeçmiş gibi ki doğal olan da budur zaten. Günümüzde uzun toplar uzun paslar hakim artık direk sonuç odakli deli gibi pas yapıp tiki taka devri bitti. Eski miyadi dolmuş bir taktiği günümüzde nispeten yetenekleri kısıtlı oyuncularla uygulamak aşırı zor hatta imkansiz.

Bugün bam güm her topa vurmaması rotasyonlu kadroyla çıkmamamıza rağmen çok rahatlattı bizi. Çizgi kalecisi olmaması zaten tüm düşük kalitesine rağmen Okan'dan daha büyük takım kalecisi yapıyor kendisini. Fener maçında da batırmazsa ahiretliliğini tamamlar diyebiliriz.

valla 2 maçtır iyi.güven de veriyor açıkcası.33 yaşında olması,tecrubeli olması sayesinde rahat oynuyor.
Hocam Hatayspor maçından beri iyi zaten. Gaziantep maçında yediği gol yüzünden adamı çöp yerine koydular ama hatası yok o gol haricinde. He sana Muslera gibi maç, maçlar ve şampiyonluklar getirmez ama günü kurtarır. Zaten biz de Fatih'i bu yüzden almadık mı? Her maç sonrası kendine güveni daha da artacaktır. Onun dışında ayağı da kötü değil şimdiye kadar. Kötü, kütük falan demişler ama ben kütüklüğünü görmedim ayak tekniği olarak. İkinci devre Okan'ı da 1,5 seneliğine kiralamalıyız bir takıma.

Muslera'nın formsuz dönme ihtimaline karşılık Fatih kalede güven veriyor, gerekirse sezon sonuna kadar kaleyi alabilir.
Açıkçası bu kadar özgüvenli bir performans beklemiyordum.

Helal Fatih sana, zaten iyi olacağın belliydi.

Sene başında saçma sapan takımlarda saçma sapan istatistik paylaşan renktaşlara verdin ayarı.

Luyindama ve Marcao'nun arkasında o istatistikler çalışmıyor demek ki.

Üst Alt