#99 Mario Lemina - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni Malatyaspor ile oynanan lig maçında sağ üst arka adalesindeki ağrı şikâyetiyle oyuna devam edemeyen ve dün akşamdan itibaren tedavisine başlanan Mario Lemina’nın sağlık durumu hakkındaki açıklama, yarın gerçekleştirilecek MR tetkiklerinin ardından yapılacak.

Hadi hayirlisi ....

neden yarin? isin teknigini bilmiyorum ama bugün yapilamzmiydi? acaba tibben bu süre beklenmeli mi? eger öyle degilse yine amatörlük, bi an önce netlige kavustur ve ona göre hazirliklarini yap. Hos, antrenmani 5'e 2, ayak tenisi ve rejenerasyon calismasindan ibaret olan über teknik ekibimizin ne kadar hazirlik yapitigi da ayri tez konusu.

neden yarin? isin teknigini bilmiyorum ama bugün yapilamzmiydi? acaba tibben bu süre beklenmeli mi? eger öyle degilse yine amatörlük, bi an önce netlige kavustur ve ona göre hazirliklarini yap. Hos, antrenmani 5'e 2, ayak tenisi ve rejenerasyon calismasindan ibaret olan über teknik ekibimizin ne kadar hazirlik yapitigi da ayri tez konusu.
Kulüp doktoru yıllık izinde

Sadece bugün değil yarın yapılacak kontrol

1 gün yani

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fenerbahce maci olmasada olur o lanet sahafan beklentim yok onemli olan sonraki haftalarda oynamasi insallah ciddi sakatligi yoktur gerekirse Fb macinda dinlensin

MR da sıra varmış ancak yarına gün alabilmişler o da başhekimi araya koyarak

Üst Alt