A.Madrid - Galatasaray Ictimai TV'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Madrid - Galatasaray Ictimai TV'de

Cevap: Ictimai Tv'yi Pc'den Rahat izlemek isteyenler

Evet izleyebilirsiniz ama ben yinede yakındaki bara gidip biramı alıp izlemeyi yeğlerim çok kötü oluyor böyle bir maç için. Zaten bu tarz 1000 tane program var ben bendekini açtım ve hala donmalar var buna çözüm bulmadıkları sürece değişen birşey olmuyacak. Buffer - real time sorunları var bu programlarım ne zaman büyük firmalar el atar o zaman adam gibi izleriz.

Bende kanal listesi açılmıyor ?

Country : Turkey

Genre : < All > (Başka seçenegi yok)

Evet izleyebilirsiniz ama ben yinede yakındaki bara gidip biramı alıp izlemeyi yeğlerim çok kötü oluyor böyle bir maç için. Zaten bu tarz 1000 tane program var ben bendekini açtım ve hala donmalar var buna çözüm bulmadıkları sürece değişen birşey olmuyacak. Buffer - real time sorunları var bu programlarım ne zaman büyük firmalar el atar o zaman adam gibi izleriz.

Aynen. Bara gidip içerim biramı rahat rahat izlerim.

O program, kanalların internet yayınlarına bağlanarak çalışıyor. Pek sanmıyorum bizim maçı izleyebileceğimizi. Zaten, açılsa bile, baya kasacaktır.

Tv kartıyla açtım ben ictimai'yi.15 adet 12 yazın açılır.Program olarak Dvbviewer+Vplug kullanıyorum.

ctimai0216210603.jpg

Üst Alt