A.Madrid - Galatasaray Maçı Euro Futbol'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Madrid - Galatasaray Maçı Euro Futbol'da

Cevap: A.Madrid - Galatasaray Maçı Euro Futbol'da

maç saatlerinde şifre giriyolar

uydu alıcınızın biss key çözme özelliği varsa ve menüsünü bulabiliyorsanız kendiniz çözebilirsiniz şifreyi

ya da bir uyducuya götürüp yükletirseniz maçları izleyebilirsiniz

şifre 1212121212.....

aydınlattığın için saol:)

daha once 1-2 kere denemişdim şifreyi çözmeyi ama yapamamışdım. En iyisi bi uyducuya göstermek

Beyler boşuna heveslenmeyin benden söylemesi.Eskiden frekans değişmeden önce bütün maçları sorunsuz bir şekilde izledim frekans değiştikten sonra biss key falan herşeyi girdim dün sanırım maç veriyorlardı şifreyi girdi açmadı sanırım biss key değişmiş bence bize kahve yolu gözüktü internette araştırdım yeni biss key falan yok...

İctimai Tv'yi Şifresiz Seyretmek için

5200912010131206.jpg

8200912010131155.jpg

4200912010131082.jpg

4200912010131012.jpg

5200912010130564.jpg

8200912010130517.jpg

FB ve GS'nin maçı nasıl şifresiz izlenir? haberi TÜMSPOR ÖZEL haberleri - Spor Haberleri - Tümspor.com - Sporun net adresi, Haber, Spor, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Formula, motor, tenis, hentbol, atyarışı, euro2008, iddaa, beşiktaş, besikt

goldmaster 72000 sat'ı göremedim ama :S

İctimai Tv de sıkıntı var arkadaşlar,önleminizi alın.Yeni frekansı yazdım fakat kanal bulamadım maalesef.Sorunu çözebilirsem haber veririm.

ictimai tv yi açamayanlar önce malum bissleri girsin kanala başka kanala geçmeden dha feed kanalını açsın tekrar başka kanala basmadan ictimai tv yi açsın biraz beklesin kanal açılılıyor

alintidir

dogruluk payi varmi bilmiyorum denemek isteyen denesin

biz nerde izlicez bu alamanyalarda bilmemki..

öğrenmek gerek izlemek gerek şu maçı..

Al Jazeera Sport +2

Al Jazeera Sport +7

Arena Sport 2

Eredivisie Live 2

Euro Futbol

Gol TV (America) **

Hi Sports 2

Nova Sports 2 (Hellas)

NTV+ Sport Classic

Sport TV1

SuperSport 4 (DigitAlb)

Tele Cinco

VOD 25 (Polsat)

işte arkadaşlar galatasary maçını verecek kanalar

hepside şifreli sanırım

2ev3u2o.jpg

Bunun aynisi var yani sende

Bununla aslinda normal bir sekilde ictimaiTv'ye bakabilmen lazim

Ben Almanya'da yasadigim icin burda ictimaiTv cekmiyor ama Türkiye'de 100% cekmesi lazim :allaalla6vr:

Frekansı arıyorum ama maalesef çıkmıyor,sorunu çözmeye çalışıyorum halledicem inşallah.Teşkkürler yardımların için :)

Benim anlamadığım neden biz Bjk maçını pazar oynuyoruzda Fener Bursa maçını pazartesi oynuyorz ?

İlkokul lafı ile anaları mı güzel bunların ? Yani bu ne saçmalıktır. Ya aynı gün olsun ya da birgün sonra falan ne bileyim.

Benim anlamadığım neden biz Bjk maçını pazar oynuyoruzda Fener Bursa maçını pazartesi oynuyorz ?

İlkokul lafı ile anaları mı güzel bunların ? Yani bu ne saçmalıktır. Ya aynı gün olsun ya da birgün sonra falan ne bileyim.

Olsun böyle daha iyi, Beşiktaş maçını kazanırsak bunlar iyice strese girecek.

Üst Alt