A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

kadroda 28 oyuncu var. 10'u tribüne cikacak zaten. 14'ü sahada olacak en iyi ihtimal. bu yaygara neden? Önerilen isimler de tam komedi. Necip'mis. gidin Pes, Fifa filan oynayin Allah askina.

Gökhan Gönül

Mehmet Ekici

Tunay Torun

Selcuk Sahin

bu oyunculara gercekten gerek yoktu. Hicbiri futbolcu degil.

İlk 11'imiz her iki maç içinde (Selçuk İnan hariç)

------------------------------------Volkan Demirel-------------------------------------------

-Gökhan Gönül*--------Servet-------------------Egemen-------------Balta----------------

----------------------Mehmet Topal-----------Aurelio---------------------------------------

----------------------------------Emre Belözoğlu--------------------------------------------

------Hamit--------------------------------------------------------------Arda----------------

----------------------------------Burak Yılmaz-----------------------------------------------

şeklinde olmalı.Azerbaycan maçında Aurelio/Topal çıkarak Selçuk İnan monte edilir 11'e.Şu an form durumuna göre Aurelio'dan faydalanılmalı diye düşünüyorum zira son 3 maçtır beğendim ben Aurelio'yu.

*Gökhan Gönül yine GÖNÜL koyup ,satmazsa.

Bu arada bu kadro ile eğer olur da Euro 2012'ye gitmeye kalkarsak orada bizi sürklase eder rakipler.O zamana kadar ne yapıp edip.

Serdar Kesimal-Ömer Toprak ikilisini defansta oturtmamız lazım.Kesimal yerine Egemen de yazılabilir ama Servet ve Zan'dan kurtulmalı milli takım ve Galatasaray artık.Yine aynı şekilde orta sahaya da Nuri ŞAHİN İYİLEŞİP ARTIK DİREKSİYONU ELİNE ALMALI.Yanlış ''ŞAHİN''lere kalıyor orası sonra.

Eğer olurda katılırsak EURO 2012 KADROMUZ

KALECİLER

1-Volkan Demirel

2-Onur Kıvrak

3-Tolga Zengin

DEFANS

1-Gökhan Gönül

2-Sabri Sarıoğlu /Serkan Balcı

3-Ömer Toprak

4-Serdar Kesimal

5-Egemen Korkmaz

6-Giray Kaçar

7-Servet

8-İsmail Köybaşı

9-Hakan Balta

ORTA SAHA

1-Selçuk İnan

2-Nuri Şahin

3-Hamit Altıntop

4-Arda Turan

5-Emre Belözoğlu

6-Mehmet Topal

7-Gökhan Töre

8-Tunay Torun

FORVET

1-Burak Yılmaz

2-Umut/Mevlüt

3-Cenk Tosun/Mustafa Pektemek/Sercan Yıldırım

4-Kazım Kazım/Batuhan

tarzı olmalı.Umut/Mevlüt aynı tarz oldukları için performansı yüksek olan milli takıma alınmalı.Cenk Tosun geçen sene olsa kesin alınsın derdim ama bu sezon çok kötü başladı ve o yazılan 3'lüden en iyi oynayan hangisi ise mutlaka alınmalı forvet olarak.Burak Yılmaz ise zaten banko girer.Kazım ile Batuhan ayrımı ilginç gelebilir ama PİVOT özellikli bir forvet eksikliği Şükür'den beri hissediliyor (zira son 2 elemede o yok ve attığımız gol oranı 1.2 gibi bir şey,Batuhan biraz kendini toparlarsa o fizik ile en büyük aday olur yedek pivot santrafor adına)

Katılırsak 11'imiz

-------------------------------------Volkan Demirel--------------------------------------

--Gökhan------------Serdar/Egemen-------------Ömer-------------Hakan Balta------

----------------------------------Emre Belözoğlu----------------------------------------

--------Hamit--------------------Nuri Şahin-----------------------Selçuk İnan---------

----------------------------------------------------------------------Arda----------------

-----------------------Burak Yılmaz-----------------------------------------------------

11'i ve saha dizilimi bence modern futbola uygun.Orta saha da Emre dışında sert bir isim olmaması zaman zaman handikap yaratabilir ama pas yüzdesi yüksek,teknik beceresi olan isimler kazanım sağlayacaktır zararından çok.Defansta Balta dışında SOS veren isim olmaz bu kadroyu oturtabilirsek.Forvette de Burak'ın sağ tarafa getireceği dinamizm ve Hamit2in hem sağ iç hem de sağ açık'a yatkın oyunu ile sağ taraf Gökhan Gönül'ün de katılımıyla 3'lü bir hucum profili çizecektir.Sol tarafta da Balta ile Arda'nın yalnız kalmaması için Selçuk İnan onlara destek olmalı ama Galatasaray da bu şekilde oynadığında şu ana kadar pek etkili görmedim yine de buna mecburuz.Nuri ise artık SİLKİNİP kendine gelmeli MİLLİ TAKIMA KATKI VERMELİ.

Uzun lafın kısası ALMANYA VE AZERBAYCAN +PLAY OFF'TA İLK YAZDIĞIM KADRO ,KATILIRSAK VEYA KATILAMASAK DA UZUN VADEDE İSE 2.KADRO OYNAMALI.

Ömer'in milli takımımızda oynamasına çok sevindim.Hem de genç.Almanlar yetiştiriyor biz oynatıyoruz :asd:

çok korkunç bir kadro olmuş.

fenerin tüm sakatlarını kadroya almışlar. selçuk, emre, gökhan sakat diye biliyorum ben yanlış mıyım.

yekta, çağlar, gökhan zan milli formayı hak edecek bir oyun oynamıyorlar bence.

aurelio'nun çağrılması çok iyi oldu. formu baya arttı son bir ayda.

ömer toprak da defansa güç katacaktır.

Volkan

G.Gönül - Ö.Toprak - Egemen - Hakan

M.Topal

Selçuk - Hamit

Kazım - - - - - - - - - - - - Arda

Mevlüt​

Berbat Bir Kadro Her Zaman ki Gibi.

Biraz Objektif Olmanızı Beklerdim . Kazım-Çağlar-Yekta-Gökhan Cam Tercihlerini Dogru Olarak Görmeniz Korkunc.

1 Aydır Sakat Olan Selçuk Şahin Kadroda

Sezon Basından Beri Tek Maç Oynayan Caglar Kadroda 2 Bek Olmasına Ragmen Yine Kadroda

Sakatlıgı Sebebiyle Son 2 Maçı Kacıran Servet Sakatlıgı Tam Olarak Geçmeden Milli Takımda.

Sezon Basından Beri Yokları Oynayan Kazım Kazım Kadroda

Adam Sakatlamaktan Başka Hiç Bir İşe Yaramayan Giray Kaçar Kadroda

Gökhan Cam İçin Birşey Yazmaya Lüzum Yok.

Aurelio'nun Performansı Gayet İyi Su Dönemde Ama Yinede Yerine Alper Potuk-Necip Uysal-Jem Karacan'dan biri Secilmeliydi.

Galatasaray'dan Her Seferinde Bu Kadar Vasat Oyuncunun Secilmesinin Altında Başka Birşey Oldugunu Düşünüyorum Ben.

Sonuc Olarak Berbat Bir Kadro.

çok korkunç bir kadro olmuş.

fenerin tüm sakatlarını kadroya almışlar. selçuk, emre, gökhan sakat diye biliyorum ben yanlış mıyım.

yekta, çağlar, gökhan zan milli formayı hak edecek bir oyun oynamıyorlar bence.

aurelio'nun çağrılması çok iyi oldu. formu baya arttı son bir ayda.

ömer toprak da defansa güç katacaktır.

Çağlar yokki kadroda :eek:

Aurelio'yu ben de beğenmiyordum son dönemde ama özellikle dün gece çok iyi performans gösterdi. Necip'ten de Fernandes'den de daha faydalıydı. Selçuk Şahin yerine Aurelio'nun oynaması çok daha iyi olur aslında ama yine Selçuk oynar muhtemelen ilk 11'de. :eek:

Acaba bizim göremeyip bu kadar teknik adamın gördüğü ne var Selçuk Şahin'de. Valla çok merak ediyorum o.0

S. Şahin Servet Emre G.Gönül Yekta Hamit bunların kaçı bu sezon klülerinde 3 resmi maç oynadı. İsmail,Aurelio,Egemen çok formda şuan S.İnan, Burak,Arda takımlarında önemli iş yapıyorlar.Umut iyi başladı yeni takımında. Benim ilk 11 im Volkan-G.Gönül-Egemen-Ömer Toprak-İsmail-Aurelio-M.Topal-Selçuk İ.-Arda-Umut-Burak

Bana göre haketmeyenler.

Gökhan Zan (Serdar Aziz)

Servet Çetin (İbrahim Öztürk)

Hakan Balta (Alternatifi pek yok ama Hiddink 11 oyuncusu görmesi ilginç)

S.Şahin (Necip)

Yekta (Alper)

Kazım (Olcan)

Cevap: A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

Alper, Necip, Olca filan su anda milli takim seviyesinde is yapacak oyuncular degil. Ha Yekta zaten topcu degil ama o ayri konu.

Üst Alt