A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş Basın Toplantısı Düzenliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş Basın Toplantısı Düzenliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şenol Güneş: "Milli takımımızda yeni bir dönem başlıyor. İlk hedefimiz Euro 2020'ye katılmak. Milli takım ortak değerimiz ise gelin birlikte düşünelim, fikir üretelim ve çalışalım. Yarını beraber planlayalım."

Güneş: "Birlikte hayal edelim, birlikte çalışalım istiyorum. Düş kuralım ama bu düşleri satmayalım. Daha iyisini yapabilir miyiz diye düşünelim."

Güneş: "Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'na uzaktan mı bakacağız yoksa içinde mi olacağız? Bu şampiyonaların içinde olalım, en iyisini arayalım. Ortak bir gururumuz olsun. Sevinci de hüznü de beraber yaşayalım."

Güneş: "Birlikte öğrenip birlikte yarışalım. Bilgiye ve deneyime verilen değeri artıralım. Derin bir nefes alıp yeniden başlayalım. Hep kavga ediyoruz, biraz düşünüp sakinleşirsek hızlı adımlar atacağımızı düşünüyorum. Yerimizi tespit edelim ve yönümüzü çizelim."

Güneş: "Sorun değil çözüm üretmek gerekir. Hepimiz değişmeli ve gelişmeliyiz. Herkesin mutlu olacağı, seveceği, gurur duyacağı bir milli takım olması için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum."

Güneş: "Halkın takımı olacağız. Sonuçları kovalayacağız ama sosyal değerlere önem vereceğiz. Hem iyi oynayacağız, hem iyi sonuçlar alacağız. 'Bu takımla gurur duyuyoruz' sözlerini duymak istiyorum."

Güneş: "En büyük arzum, ülkemizin tüm insanlarının yüzünün gülmesi. Büyük bir ülkeyiz, neden en iyisi olmayalım? Bir yolculuğa birlikte çıkıyoruz. Futbolu, sanatı, ülkeyi, dünyayı sevmeyi öğretmeliyiz. Sevginin olduğu yerde işler daha kolaydır."

Güneş: "Farklı düşünceler zenginliğimiz olacak. Fikirlerimizi paylaşacağız. Özgürlük ve cesaret başarının anahtarı olacak."

Güneş: "Biz doğrudan yanayız, burada da en iyisini yapacağız. Başarıyı istiyoruz, doğruyu biliyoruz, o zaman neden yapmıyoruz? Gücümüz yetmediğinde de yetmediğini paylaşacağız. Bana verilen görevi en iyi şekilde kullanacağım. Hepimiz ülkenin birer askeri olacağız."

Güneş: "Profesyonelce yapılan iş bizi başarıya götürmüyor. Milli takımlar rutin gelinen yerler değildir. Heyecanı, coşkusu farklı olan alandır. Bunu verdiğimizde hem oyuncunun, hem takımın geliştiğini göreceğiz."

Son düzenleme:
Milli Takıma oyuncu yetiştiren külübe milli takımla 10uncu maçına çıktığı anda 5milyon TL ödül verilsin. Gör bakalım herkez para kapmak için NASIL MİLLİ OYUNCU YETİŞTİRİYOR?
28 kişilik kadroda 6 kişi altyapıdan zorunlu olsun! bak nasıl oyuncu yetişiyor?

Şenol Güneş: "Emre Belözoğlu, Burak, Gökhan, Mahmut, Hasan Ali, Arda, Caner, Gökhan Akkan, Serkan Kırıntılı, Umut Bulut ve herkes Milli Takım için heyecan duymalı."

Yabanci siniri hakkinda guzel konustu. Gerek yok dedi zirt pirt sistem degistirmeye, sikinti kuluplerin yapilanmasinda dedi.

Senol hocamizi sevmeye devam edecegiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt