A Milli Takım'ın Aday Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Aday Kadrosu Açıklandı!

benim önerilerim %90 isabetlidir reyis.

hqdefault.jpg

Bu zaman araliginda 2 mac almalari iyi oldu , martta da 2 mac alacaklardir

yeni milli takim olgusunu terim de denemis sonra U donus yapmisti

su forumdan bir kisi ciksin , terim ardayi su sebepten tekrar aldi desin , bu kadar milli takimla hasir nesirim arda ve avanesinin neyin sayesinde milli takima dondugunun anlamini cozemiyorum

Arda Turan'in olmamasi güzel

Genclere yönelelim,köln'de oynayan salih özcan'i bir sekilde ikna etmek lazim mesela

Kadro bence de iyi , fakat asil onemli olan ardanin gazeteci kavgasi , gokhanin silah cekmesi , terimin kebapci basmasi , lucescu nun alzheimeri degil

iste bunlarla uyutuluyoruz .. maclari kazanamadigin surece boyle seylerden elestirilip esas isini dogru yapamadigin gercegi kayniyor

bu adamlar esimiz dostumuz degil , isterlerse yan komsuya tecavuz etsinler , trafikte kaos yaratsinlar icip edip , isterlerse de kufur kiyametle rezil rusva islere girsinler inanin zerre umrumda degil

yeter ki secilen ve oynayanlar maclari kazansinlar , 90 dk bittigi anda benim icin avm de gordugum x kisiden farklari yok

gs icin de gecerli bu , su sahiplenme isini birakip olaya daha basit daha cikarci bakmamiz gerekiyor

birinde vergilerle otekinde biletle bein sportsla vs finanse ettigimiz kurumlar bu gs bjk fb ve milli takim , gorevleri de bu paralar karsiliginda beni eglendirmek ... gerisi kisisel hayatlarindaki detaylar , zerre umrumda degil

Üst Alt