A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

Cevap: A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

kadro muhtemelen şu şekilde olur.

----------Sinan----------

Gökhan-Serdar-Ömer-İsmail

----------Topal----------

-----Selçuk----Nuri------

?--------------------Arda

----------Burak----------

bence serdar yerine Semih olmalıdır :ka21:

serdar ve caner sırıtan isimler.

yerlerine egemen ve emre çolakı alırdım net. aslında engini alırdım emrenin yerine ama abdullah avcı madem genç adamlarla çalışmak istiyor emre çolak daha iyi giderdi.

Alternatif olarak çağırmış olabilir Caner'i

Caner'i çağırmasının en büyük sebebi iki yönlü oynayabiliyor. Oyüzdendir.Aslında düşündükce hakta veriyorum. Ama Serdar Kesimal büyük yanlış olmuş. Egemen çok hakediyordu.

Bence Emre'nin alınmaması çok iyi karar. Şimdiden oldum sanıp gevşerdi. Daha fazla çalışması gerektiğini anlayacak bu kadroyu görünce. Milli takımdan kendisinden daha iyi oyuncular olduğunu açık seçik görmesi gerek.

Uzun bir aradan sonra ilk defa duygusallıktan uzak mantıklı bir kadro.Volkan ve Emre gibi karakterden uzak futbolcular yok.Olmaması gereken futbolcuların hiçbiri yok.Emre Çolak için bir şey diyemem hocanın kendi tercihidir.Gökhan Töre de yok mesela onun yerine Olcan var.Engin için ise diyebileceğim tek şey Fatih Terim'le beraber düzene girmiş bir oyuncu milli takımda kendini tutamayıp tek bir hareket yaparsa basının tepkisinin ne olacağını biliyorsunuz.O yüzden Engin'in olmaması hayırlıdır.İstanbul ağırlıklı değilde form durumu ağırlıklı kadro seçimine cidden çok sevindim.

Emre Colak bana göre hem alper'den hemde Necip'ten daha iyi,alternatif olarak alinabilirdi aslinda.

Uzun bir aradan sonra ilk defa duygusallıktan uzak mantıklı bir kadro.Volkan ve Emre gibi karakterden uzak futbolcular yok.Olmaması gereken futbolcuların hiçbiri yok.Emre Çolak için bir şey diyemem hocanın kendi tercihidir.Gökhan Töre de yok mesela onun yerine Olcan var.Engin için ise diyebileceğim tek şey Fatih Terim'le beraber düzene girmiş bir oyuncu milli takımda kendini tutamayıp tek bir hareket yaparsa basının tepkisinin ne olacağını biliyorsunuz.O yüzden Engin'in olmaması hayırlıdır.İstanbul ağırlıklı değilde form durumu ağırlıklı kadro seçimine cidden çok sevindim.

Gökhan Töre sakat ondan yok

Soner'in alınmasına hem şaşırdım hem de sevindim güzel sayılır açıklanan kadro umarım sadece bu maçlık değildir bu revizyon.

-----------------------sinan-----------------------

gökhan--------semih---------ö.toprak--------hasan ali

---------------selcuk--topal-------------------

arda-----------------------------------olcan

-------------burak-----umut-----------------------

Bence Emre'nin alınmaması çok iyi karar. Şimdiden oldum sanıp gevşerdi. Daha fazla çalışması gerektiğini anlayacak bu kadroyu görünce. Milli takımdan kendisinden daha iyi oyuncular olduğunu açık seçik görmesi gerek.

Milli Takım'da 10 numara pozisyonunda oynayacak adam yok ki...

Emre Colak bana göre hem alper'den hemde Necip'ten daha iyi,alternatif olarak alinabilirdi aslinda.

Mevki itibariyle kıyaslanamazlar. Ama Emre Çolak olmalıydı.

Necip,alper ve soner,bunlar selcuk-nuri ve topal'in alternatifi olacak.

Alper veya soner'in yerine Emre Colak daha iyi olur ama fazla önemli degil.

serdar kesimal ne lan?ya caner?2 maç iyi oynadı diye caner ve serdarın alınması resmen emre ve volkanın diyetidir.

Üst Alt