A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

Cevap: A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

Takımda sürekli oynayacak oyuncunun kaptan olması gerekiyor. Selçuk kaptanlık yapamaz gibime geliyor Arda bu konuda tecrübeli iyi veya kötü, takım üzerinde de etki oluşturabilecek bir isim en mantıklı seçim o gözüküyor. Tolga eğer garanti ilk 11 oyuncusu olsaydı onun olmasını isterdim. Hamit de olabilir kaptan Arda dışında.

ben olsam rövanşta oynamamak için bilerek sarı gören bi adamı kaptan yapmazdım

takıma çağırmışız şükretsin

ya selçuk olur ya da burak

Millet dert etmeyin. Her zaman olduğu gibi 2 maç sonra eskiye döner milli takım yavaş yavaş, önce çubuklu tosun ardından king kong ile devam eder değişim :D

hiç sanmıyorum emre volkiş sabri balta selçuk şahin gibilerin yerine kimi koysan onlardan daha iyi olur. bu kadroyla şampiyonada olsak gruptan çıkardık her türlü bahse girerim

emre çolağın mevkisinde ardayla olcanı tercih etmiş ama yinede emre çağrılmalıydı caner nedir Allah aşkına...

Güzel kadro kurmuş sonuçta hazırlık maçı ama enginle emreyi bekliyodum şahsen

Cenk

Gokhan-Omer-Semih-Hasan Ali

Necip Uysal

Selcuk Inan-Soner Aydogdu

Arda Turan

Mustafa Pektemek-Burak Yilmaz​

Olcay Sahan var tanimadigim. Nasil bi oyuncu nerde (mevki) oynuyor bilen var mi?

Emre Colak suan soner aydogudan dahami kötü,canerden dahami kötü,Emre harika bir perfonmans göstermisken cagrilmamasi cok büyük hata,kabul edilir cinsten degil,bu cocuk sonuna kadar haketmis milli takimi,inanilicak gibi degil Emre colagin olmamasi,soner aydogdu ne yaptida milli takimda canerin perfonmansi nedir.Birakin yedekte oturmayi direk 11'de basliyacak kalibrede top oynuyor suan emre,görüceksiniz almak zorunda kalacak,cünkü emre dahada hirslanicaktir simdi!

Üst Alt