A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | İlk Yarı | GSTV

Güzel organizasyon ama heyecan yaptı eleman, içeri çevirse boş kaleye gol gelebilirdi.

Sol bekin ordan şut çekmesi kendine güvendiğini gösterir, mantıklı bir hareket değil ama kendine güveniyor olması güzel.

Bilal ile Uğur ortada çok top kaybı yaptılar şu dakikaya kadar.

bjk A2 nin formasında nasıl reklam oluyor ?yasak diye biliyorum

Cevap: A2 11/12 H:8 | Galatasaray 0-0 Beşiktaş | Devre Arası | GSTV

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

İşte Uğur Ayhan'ın bu yüzden A takım şansı yok. En fazla 2B.

bu da önce anıl dilaveri beğenmezdi,cem sultana laf ettirmezdi,şimdide uğur ayhana taktı :eek:

Biz o zaman Berkin'den umudu keselim, Benfica maçı kadrosuna alınmadı, burda da yedek. Kendini geliştiremeyen oyuncular kervanına adım atmış gibi görünüyor.

Biz o zaman Berkin'den umudu keselim, Benfica maçı kadrosuna alınmadı, burda da yedek. Kendini geliştiremeyen oyuncular kervanına adım atmış gibi görünüyor.

öyle değil ya .geçen sezon takımı şampiyon yapanlardan biri berkindi. ve yeteneğiyle şu an a takımda olması gerekirdi,berkinin a 2de işi olmaz.

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

İşte Uğur Ayhan'ın bu yüzden A takım şansı yok. En fazla 2B.

bu da önce anıl dilaveri beğenmezdi,cem sultana laf ettirmezdi,şimdide uğur ayhana taktı :eek:

Uğur Ayhan'ı bilemem ama Cem Sultan açısından adam haklı.Büyük bir yetenek kaybettik.

Üst Alt