A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: A2 Ligi | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Yine konuşacam ceza yecem ama dayanamıyorum.Ayhan çok kötü oynadın artık jübileyi sene sonunda hak ettin dedim ceza yedim.Eleştirmek ceza,eleştirmeyeceksin harika,bravo,süpersiniz diyeceksin yoksa ceza alırsın ama arıyorum arıyorum bravo diyecek birşey bulamıyorum.Serdar süpermiş,sinan süpermiş o süper bu süperde niye kazanamıyorlar o zaman.Alparslan süperdi hani? bu maçta a2 takımında bile oynamaz olmuş,serdar kurtuluş süperdi hani a2 de bile oynamaz olmuş.İyiysen atacaksın golleri kazanacaksın demek ki iyi değiller.Fener hep düz oyuncularmış bunlar a takıma yükselemezmiş sanki bizimkiler messi.Hiç biri Oğuz sabankay kadar,cafercan kadar,özgürcan kadar,anıl kadar,erkan kadar iyi değiller ve büyük kısmı Galatasaray a takımına giremeden başka takımlara gidecekler ve bizde yenildiğimizle kalacağız.Artık ben iyi futbol,iyi futbolcu istemiyorum ben fener galibiyeti istiyorum.Kötü oynayalım,orhan aklar,cihanlar oynasın ama kazanalım istiyorum.Yöneticiler artık bu yazımın üstüne 20 gün ceza verirsiniz herhalde!!!

Yine konuşacam ceza yecem ama dayanamıyorum.Ayhan çok kötü oynadın artık jübileyi sene sonunda hak ettin dedim ceza yedim.Eleştirmek ceza,eleştirmeyeceksin harika,bravo,süpersiniz diyeceksin yoksa ceza alırsın ama arıyorum arıyorum bravo diyecek birşey bulamıyorum.Serdar süpermiş,sinan süpermiş o süper bu süperde niye kazanamıyorlar o zaman.Alparslan süperdi hani? bu maçta a2 takımında bile oynamaz olmuş,serdar kurtuluş süperdi hani a2 de bile oynamaz olmuş.İyiysen atacaksın golleri kazanacaksın demek ki iyi değiller.Fener hep düz oyuncularmış bunlar a takıma yükselemezmiş sanki bizimkiler messi.Hiç biri Oğuz sabankay kadar,cafercan kadar,özgürcan kadar,anıl kadar,erkan kadar iyi değiller ve büyük kısmı Galatasaray a takımına giremeden başka takımlara gidecekler ve bizde yenildiğimizle kalacağız.Artık ben iyi futbol,iyi futbolcu istemiyorum ben fener galibiyeti istiyorum.Kötü oynayalım,orhan aklar,cihanlar oynasın ama kazanalım istiyorum.Yöneticiler artık bu yazımın üstüne 20 gün ceza verirsiniz herhalde!!!

Ali Sami Yen'deki FB maçlarını izleyebilirsin. Yeniyoruz genelde. :)

Futbol bu, yenmek de var yenilmek de berabere kalmak da..

Fenerbahçe'nin her branş da bize karşı üstünlüğü var diyen

bazı kişilerin yazılarını okudum.

Fakat böyle bir yalan olamaz.

Fenerbahçe'nin bize karşı tek üstünlüğü ekonomik gelişim,

bunun dışında bize karşı her branş da üstünlükleri falan yok.

A2 Ligi'ndeki bu maçı çoğunuz izlediniz.

Futbolda iyi oynamak yetmiyor.

Kazanmak için gol atmak gerekiyor.

Bunu başaramadığın zaman futbolun en büyük cezasını çekersin.

3 puanı onlar almış olabilir fakat her sene sonunda

neyi aldıklarını artık hepimiz görmüş durumdayız.

başarılı olması muhtemel bir takıma sahip olduğumuzu düşünüyorum .bu grupta beşiktaş ile çekişir takımımız.bir kaç kez canlı izledim.sadece topu ayaklarında fazla tutma sevdası gözüme çarptı.serdar da bu maçta yine bunu gözledim ama 2-3 kişinin arasında rahatça çıktığı pozisyonlar da oldu.her ne kadar birçoğunun 2-3 sene sonra hatırlanmayacağı da bir gerçekse de şu anki durumları aslında gayet iyi.caner öztel ,uğur ayhan.murat akça dan ümitliyim şu anki popülerlerin dışında

yine yeni yeniden aynı şey demokratik açılımda kadıköyü de mi ayırsalar diye düşünmüyorum desem yalan olur

Kadıköydeki maç için bu sezon çok umutluydum ama bu başlığı ve son haftalardaki oyunumuzu görünce umutlarım yine suya düştü.

Nedir bizim fenere karşı olan şansımız çözemedim:confused::confused:

GS nin kaderi bu malesef....!!

Ama bu sene için eğer fener bizim maça yenilgisiz çıkarsa onları yeneriz.

Ş.Saraçoğlu ile ilgili büyü habeleri vardı seneler önce. Telegol kameraları ortaya çıkarmıştı. Medyum ve stad görevlisi birlikte birşeyler yapıyorlardı. Gerçek olabilirmi acaba? :):)

gsrize12.jpg

Bari Elano'yu da getirseydiniz

Ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray’ın A2 Ligi’ndeki derbi mücadelesinde gülen1-0’lık sonuçla sarı-lacivertliler oldu.

Galatasaray’ın, Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ndeki maça as takımdaki bazı genç oyuncularla çıkması ise esprilere neden oldu. , A2 derbisinde Serkan Kurtuluş, Alpaslan Erdem, Serdar Eyilik ve Murat Akça gibi Frank Rijkaard’ın zaman zaman as takımda şans verdiği oyuncularla mücadele etmesi, F.Bahçeli taraftarların diline takıldı.

Kaderiniz bu

Berk’in 26. dakikadaki golüyle üç puana uzanan Fenerbahçe taraftarlarının yüzünü güldürürken, sarı-lacivertli tribünlerin ilk hedefi Galatasaray kalecisi Emirhan oldu. Taraftarlar, “Ne yaparsan yap kaderiniz bu. 4müolsun,6mı?” diye genç file bekçisine bağırdılar.Ardından tribünler bu kez A takım oyuncularıyla sahaya çıkan rakiplerine yöneldi. “Elano’yu da getirseydiniz. 10 gün sonra yine

bu kez ağabeylerinizi Kadıköy’e bekliyoruz” diye takılan sarı lacivertli taraftarlar, Serkan Kurtuluş’a da “Sen hiç Kadıköy’de Galatasaray galibiyeti gördün mü? Bu provaydı” diye laf attı. Be?ikta? lider Marmara Grubu mücadelesinde Galatasaray 7. dakikada Serdar ile bir penaltı atışından yararlanamazken, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, Sportif Direktör Aykut Kocaman, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı ve Fenerbahçe A Takım antrenörlerinden İrfan Saraloğlu da karşılaşmayı izledi. İstanbul BŞB’yi 1-0 yenen Beşiktaş ise A2 Ligi’nde liderliğe yükseldi

Hürriyet 'in maç haberi bu :mad:

Hürriyet 'e hiç bakmazdım bugün dikkat ettim de, onlar da Galatasaray aleyhtarı yorumlardan nemalanmayı seçmişler. Kınıyorum.

Klasik bir fb maçı oldu. Golü bulduktan sonra geri kalan dakikalarda üstüne yattılar. Serdar Eylik ilk dakikalardaki o penaltıyı gol yapsaydı her şey farklı olurdu ama canı sağolsun.

öncelikle selamlar herkese.

her zaman her branşta yeniyoruz diye diye sizi de kendilerine benzetmiş fenerliler. her branşta yenmek diye bir şey sözkonusu değil. bunu doğru düzgün araştırma yapan bilir. kaderimiz bu diyen bile olmuş. fenerbahçe paf takımı bizi kendi sahasında tek kale oynadığımız maçta 1-0 yendi diye kaderimiz onlara yenilmek değil mi? peki hanginiz biliyor bu fenerbahçe pafın bizi son 7 senedir 2. kez yendiğini.

bu maçı kazanarak 7. yılda 2. galibiyetlerini aldılar. içerde dışarda 7 senedir döşeyip geliyor bizim gençler bunlarınkilere ama onu diyen yok. bilinçaltı yaptılar ''kaderiniz bu'' diye diye şerefsizim.

ikinci yarıda floryadaki maçta 10 tane atsın bizim çocuklarda o zaman sizin de inancınız geri gelir bari. yazıktır ya, fenerliler diye diye resmen etki altında bırakmış bizim bi kesim taraftarı, ayıptır. çocuklar 7 senedir döşüyor ya, evire çevire döşeyip geliyor. e tabi medya bundan bahsetmezse siz napcaksınız siz de haklısınız.

alın size son 7 yılın istatistikleri;

22.09.2002 16:00 FENERBAHÇE 1 - 1 GALATASARAY

08.03.2003 13:30 GALATASARAY 1 - 1 FENERBAHÇE

21.09.2003 11:00 GALATASARAY 1 - 1 FENERBAHÇE

28.02.2004 13:30 FENERBAHÇE 0 - 3 GALATASARAY

12.12.2004 13:00 GALATASARAY 4 - 2 FENERBAHÇE

22.05.2005 11:00 FENERBAHÇE 2 - 1 GALATASARAY

27.11.2005 13:30 GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 FENERBAHÇE

22.04.2006 11:00 FENERBAHÇE 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.

03.12.2006 13:30 FENERBAHÇE 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.

19.05.2007 14:30 GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE

08.12.2007 11:00 FENERBAHÇE 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.

27.04.2008 14:30 GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE

09.11.2008 14:00 FENERBAHÇE 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.

12.04.2009 11:00 GALATASARAY A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE

Alın size 2002-2003 den beri bu 1-0 yenildiğimiz maça kadar oynanan maçlar.

şimdi kimin kaderi neymiş? anladınız mı? hemen ezikbahçe medyasının gazına gelmiş burda yaygara yapıyosunuz.

öncelikle selamlar herkese.

her zaman her branşta yeniyoruz diye diye sizi de kendilerine benzetmiş fenerliler. her branşta yenmek diye bir şey sözkonusu değil. bunu doğru düzgün araştırma yapan bilir. kaderimiz bu diyen bile olmuş. fenerbahçe paf takımı bizi kendi sahasında tek kale oynadığımız maçta 1-0 yendi diye kaderimiz onlara yenilmek değil mi? peki hanginiz biliyor bu fenerbahçe pafın bizi son 7 senedir 2. kez yendiğini.

bu maçı kazanarak 7. yılda 2. galibiyetlerini aldılar. içerde dışarda 7 senedir döşeyip geliyor bizim gençler bunlarınkilere ama onu diyen yok. bilinçaltı yaptılar ''kaderiniz bu'' diye diye şerefsizim.

ikinci yarıda floryadaki maçta 10 tane atsın bizim çocuklarda o zaman sizin de inancınız geri gelir bari. yazıktır ya, fenerliler diye diye resmen etki altında bırakmış bizim bi kesim taraftarı, ayıptır. çocuklar 7 senedir döşüyor ya, evire çevire döşeyip geliyor. e tabi medya bundan bahsetmezse siz napcaksınız siz de haklısınız.

bende bunu söyledim hocam ağzı olan konuşuyor her branş diye birşey yok araştırmadan konuşuluyor burada

maçları yazdım yukarıya. baksınlar görsünler a2 arşivinden aldım onları tek tek uğraştım. 14 maç, 2 fener galibiyeti, 5 beraberlik, 7 Galatasaray galibiyeti. içerde 4, dışarda 4 atıp gelmiş bizim gençler ama yaranılmıyor tabi çünkü fener medyası bu 1-0 lık rezil maçtan sonra bile hürriyetteki gibi pislik bir haber yayınlayabiliyor utanmadan. hürriyet başlık atmış ''kaderiniz bu'' ymuş. ulan hiç utanma yok yeminle, koskoca gazete bu ama ne tür pisliklerin, ucuz hesapların peşinde ortada.

ben kafaya koydum, bu her branşta yenmeleri olayını araştırıcam gerekirse galatasaray.org'a mail de atıcam arşivi isticem basketboluydu voleyboluydu sutopuydu görelim bakalım o arşivler çıkınca kim hangi branşta napmış.

ben 23 yaşına girdim, daha fenerbahçeye karşı hangi branş olursa olsun kupa maçlarında kaybetme serisi yakaladığımızı görmedim. düşün bir de bu fenerin parladığı ve bizi hep yendiğini iddia etip cik cik öttüğü yıllarda bile böyle. eskiden galatasaray eziciliği vardı amatör branşlarda, o zamanlar nasıldır bi düşün.

medya adilik yapıyor, yiyosa bi gazete çıkarsın arşivleri, araştırsın sersin gözönüne bayan basketbolun 1990-2000 arasını mesela bi göstersinler ya. bu fenerin coştuğu 2000-2010 dan ötüp duruyolar. yahu bizim kızlar değilmiydi geçen yıl bunlardan cumhurbaşkanlığı alan fark atıp.

beyler yapmayın ya, burayı belki galatasaraylı sporcular okuyordur aktif spor hayatı olan. adam giricek bakıcak kendi taraftarının ağzından ''kaderimiz bu'' yazdığını görecek. kendini koy ya, sen taraftarının ''kaderimiz bu, fenere yenilmek'' dediğini okusan, 10. haftadaki maça gaza gelir misin? futbolcu napsın onu gördükten sonra.

tarihte bizim basketbolda 20 sayı fark geriden gelip 85-84 kazanıp kupa almışlığımız var bunlardan. bunların 4-3 ünü anlatır hep medya, 20 sayıdan gelip kupayı almadan bahsetmez. gider 50 sene önceki 12-0 lık rugby maçından bahseder acun bey, sinyorun hem basket hem gol attığı günden bahseder bize. hiç bundan bahsetmez. ne yapıyosa bu medya yapıyo, buna bi çare bulmak lazım. zira 5 kuruş etmez fenerin bi tarafı kalkıyor böyle böyle. inmesi lazım.

alın size son 7 yılın istatistikleri;

22.09.2002 16:00 fenerbahçe 1 - 1 galatasaray

08.03.2003 13:30 galatasaray 1 - 1 fenerbahçe

21.09.2003 11:00 galatasaray 1 - 1 fenerbahçe

28.02.2004 13:30 fenerbahçe 0 - 3 galatasaray

12.12.2004 13:00 galatasaray 4 - 2 fenerbahçe

22.05.2005 11:00 fenerbahçe 2 - 1 galatasaray

27.11.2005 13:30 galatasaray a.ş. 4 - 1 fenerbahçe

22.04.2006 11:00 fenerbahçe 1 - 2 galatasaray a.ş.

03.12.2006 13:30 fenerbahçe 1 - 3 galatasaray a.ş.

19.05.2007 14:30 galatasaray a.ş. 2 - 1 fenerbahçe

08.12.2007 11:00 fenerbahçe 0 - 1 galatasaray a.ş.

27.04.2008 14:30 galatasaray a.ş. 0 - 0 fenerbahçe

09.11.2008 14:00 fenerbahçe 2 - 2 galatasaray a.ş.

12.04.2009 11:00 galatasaray a.ş. 0 - 3 fenerbahçe

alın size 2002-2003 den beri bu 1-0 yenildiğimiz maça kadar oynanan maçlar.

şimdi kimin kaderi neymiş? Anladınız mı? Hemen ezikbahçe medyasının gazına gelmiş burda yaygara yapıyosunuz.

kapak olmuş bu;)

Arkadaşlar inanın maçı stadda izledım. Ben böyle bir şey görmedim. Serdar yıldız mıldız değil kusura bakmayın 12 yıl forvet oynadım (profesyonel 4 yılı )bu kadar şahsi, bencil, arkadaşlarının emeklerine saygısız bir adam daha görmedim. Üşenmedim saydım saymamın nedeni de yaklaşık 3 yıldır bu Serdar kardeşimizi takip ediyorum 1 maçını dahi kaçırmadım yemin ederim. Evet tekniği var doğru yalnız adam tam 62 kez topla buluştu 57 top kaybı yaptı. Asist 1 tane yaptı o da Anıla bir pozısyon da. Penaltıya lafım yok kaçabilir ürettiği bir şey yok maç içersinde sadece tribünlere maçı izleyen futbol adamlarına, yöneticilere şov yapıyor. Futbolun kollektifliğine, takım oyununa abartmıyorum zerre katkısı yok. Mesela orada Caner Öztel de aynısı Serdar'ın belki kısmen daha ılımlı Caner. Ben eğer takımda Anıl Dilaver'in yerinde olsam isyan ederdim. Koca 90 dakika da sadece 1 kez pas aldı Serdar'dan. Anıl'a bşraz oynasa takım, çocuk tank gibi teknik, klas vuruşları muthis ama olur mu herkes düşmüş kendimi göstereyim calımlarla kapagı nır yerlere atayım. Halbu ki bilmıyorlar onları izleyen gerçek futbol adamları. Serdar'ın yapacağı bir ara pasını bir asisti 10 gole değişmezler. Paslarla asistlerle topçu kendini belli eder. Mutlaka itiraz edenler olur sözlerime ama asla kimse bana kalkıpta Serdar'ı övmesin. Bu çocuk takım oyunu oynamadığı sürece gozumde 0 dır ve bu site varolur inşallah hep görürsünüz ılerde ama inşallah kendini düzeltir çünkü yeteneğine diyecek tek bir lafım yok çok yeteneklı sadece futbolu basıt oynamayı ogrensın yeter

Üst Alt