A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 2-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | ŞAMPİYONUZ - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 2-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | ŞAMPİYONUZ

Cevap: A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 1-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | İkinci Yarı

Vee Bitti...

ŞAMPİYONNNNNNNNN!!!!

Cevap: A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 1-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | İkinci Yarı

Şampiyoooooooooooonnnnnnnn

Genç Aslanlaaaaaaaaaaarrrrrrrr

helal aslanlarımızaaaaaaaaaa.. sonuna kadar hakettiler.... çok iyiydiler hepsi.. yürekten kutluyormmm

Ne güzel bir gündür bugün böyle yahu.Helal olsun aslanlar:tiphat:

tebrik ederim inşallah ilerde A takımda iyi işler yaparsınız ruhsuz yerlilerden kurtuluruz

Cem'i şöyle gördüm ya kesin kalacak bizde.

Cevap: A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 2-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | ŞAMPİYONUZ

Adnan Polat: Benim dönemimde başarı vardı, A2'yi şampiyon yaptım daha ne yapayım?

Tebrikler aslanlara.

Cevap: A2 Ligi Türkiye Finali | Galatasaray 2-0 K.Erciyes | 21 Mayıs | ŞAMPİYONUZ

helal olsun hepsine

alttan iyi oyuncular geliyor.takımda şans bulurlar inş

buraya video koyabilecek varmı özetle ilgili

Cem Sultan'ın bağırmaktan sesi kısılmış.

Üst Alt