Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aatif Chahechouhe Fenerbahçe'de İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CkGojl9WUAAJxPw.jpg

CkGoj-wWgAAqbZ_.jpg

CkGokN9WkAUDIn2.jpg

Aatif iyi oyuncu. Bence başarılı olabilir. Sivas gibi bir takımda oynayıp da gol kralı olmak, üstelik santrafor değilken bunu başarmak kolay bir iş değil. Açıkcası uygun bir fiyata takımda görmek isterdim. Ama böyle oyuncuları bi kere de biz bulalım, Sivas'ın, Kayseri'nin, Bursa'nın falan eline düşmeden. 550 bin euro'ya transfer olmuş Sivas'a. İlk sezon aldığı yıllık ücret 300 bin euro civarıymış. İşte böyle transferler yapalım biz de. Yoksa Sivas'ta parlasın, sonra 5 milyon Sivas'a bayıl, kendisine de yıllık minimum 1.5 milyon euro para ver, böyle yapa yapa kulübü batırdılar.

Son düzenleme:
Amrabat ın daha kötüsü.Biz yapsak bu transferi küfür ederdim.Gerçi tam Dursunluk vasat ötesi bir transfer.

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, align: left"]
ok.gif
Erkan_Karakaya - 04.06.2016 15:31[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="width: 100%"]

bos.gif

Ben kime sovu sovacagim simdi
---------------------------------

efsane replik... :love_heart::love_heart::love_heart:

[/TABLE]

Yahu neresi iyi transfer 30'una gelmis cok kucuk takimin buyuk topcusu . Biz alsak millet copleri topluyoruz yine derdi .

Bunların Uefa ile anlaşmaları gereği , oyuncu satışlarından gelecek bonservisin , yapılan toplam bonservis harcamasını geçmemesi gerekiyordu sanırım ama bu transfer sezonu sonunda net +/- değer olarak mı bakılıyor yoksa şu an bir transfer yapmak için oyuncu satmak mı zorundalar ? (boşta kalan bir oyuncu değilse tabi)

Aatif aslinda fena degil, kanat oyuncusu olarak ligimizde gol krali olmus birisi, ustelik bunu sivasspor gibi takimda yapti, buyuk takimda oynasa daha da etkili olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt