Abdul Kader Keita Galatasaray 'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdul Kader Keita Galatasaray 'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita Galatasaray'da

Tam olarak biliyorum sayılmaz ama bunun sebebi de galiba bir sürü Keita olması :D

Neyse yavaş yavaş forumdakiler bizi bilgilendirir.

Hayırlı olsun.

Cevap: Abdulkader Keita Galatasaray'da

Abdulkader Keita Galatasaray'da

Fransa'nın Olympique Lyonnais kulübünde forma giyen Fildişi Sahilleri milli oyuncusu Abdulkader Keita ile dün sabaha karşı 3 yıllığına anlaşma sağlandı. 27 yaşında ve 1.84 boyundaki oyuncu 2009/2010 sezonunda Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray Spor Kulübü

drogba4.jpg

Abdulkader Keita Galatasaray'da

Fransa'nın Olympique Lyonnais kulübünde forma giyen Fildişi Sahilleri milli oyuncusu Abdulkader Keita ile dün sabaha karşı 3 yıllığına anlaşma sağlandı. 27 yaşında ve 1.84 boyundaki oyuncu 2009/2010 sezonunda Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray Spor Kulübü

2009/2010 diyor, kiralık gelmedi inşallah..

Cevap: Abdul Kader Keita Galatasaray 'da

İlk bakışta Atletizm filan zannettim dedim hayırdır ne oluyor sonra dikkatlice bakına sabaha karşı transfer yaptığımızı pludum.Bi anda aklıma dün değil evelsi gece geldi.Forumda sohbet ederken bazı arkadaşlar nöbetteyiz demişti ve arkasından ne zaman görülmüş gece transfer olduğu tarzında cevap vermişti.Demekki oluyormuş:D

Keita Galatasaray'da.!

Keita ile anlaştık

02 Temmuz 2009 Perşembe * 09:18

Kulübümüz, O.Lyon'un Fildişi Sahilli oyuncusu Abdulkader Keita ile anlaşma sağladı.

Kulübümüzden flaş transfer. Kulübümüz, O.Lyon'un Fildişi Sahilli oyuncusu Abdulkader Keita ile anlaşma sağladı. Sağ açıkta oynayan yıldız oyuncuyula 3 yıllık anlaşma yapıldığı açıklandı. Ayrıntılar birazdan...

Kaynak: Galatasaray.org

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt