# Abdul Kader Keita - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Abdul Kader Keita

Cevap: Cimbom'un Kaderi: Keita!

Alınırsa sevinirim. Ama bazı yönleriyle takıma zarar verebilir Keita. Olaya bu yönden de bakmak lazım.

Cevap: Cimbom'un Kaderi: Keita!

[video=youtube;qFuiFqEbo6s]https://www.youtube.com/watch?v=qFuiFqEbo6s&feature=related[/video]

reyisi izlemek büyük zevk ama artık kabaktadı vermeye başladı bu tarz haberler

Cevap: # Abdul Kader Keita

keita ve töre gelirse bize ilac olur ilac bende olcan ve alperden sonra yönetim keitayi kaptirmaz bir TSL takimina

Keita'nin hayranlarindanim.

Kendisini Nonda'ya sag kanattan attigi pas ve pas oncesi resitaliyle hatirliyorum, yad ediyorum hala.

Ancak su an gelmesi?

Hayati bir hata olur.

Galatasaray takimi artik cok anonim.

'Komün' bir hava veriyor.

Takim olarak yildizlasiyor.

Bugun 'takim icin en onemli oyuncu hangisi' diye bir soru sorsak,

6-7 farkli cevap aliriz.

Oysa Keita, cok bireysel, cok basinabuyruk bir dinamik.

Ornegin artik takim oyunculari (arkaplanina bakilmaksizin) performanslariyla dogru orantili ilgi goruyor, seviliyor.

Keita,gelirse, bu noktada da bir istisna olur.

Ozetle, su kosullarda zararli olmama ihtimali cok dusuk.

Keita bambaska bir futbolcuydu. Kara simsek esti gecti. Aslinda pek egoist de degildi. Hilzi, teknik, dikine oynaya ve dinamik bir havasi vardi. Aslinda su anda gelse sag kanadi ucurur Ebouéyle birlikte. Yas itibariyle de bir kac sezon bizi tasir.

ÖNEMLI olan sol kanada da Töreyi alabilirsek kanatlardan akariz. Keitanin sorun arz edecegini pek zan etmiyorum. Eger oynanan futbol iyi ve neticeler tatmin ediciyse ortada pek sorun da kalmiyor. Yani bizler de taraftar olarak sevgimizi dogru oranda takimimizin bütün futbolcularina, ve en önemlisi katki saglayanlara gösterirsek ortada sorun kalmaz.

Bence Keitanin kelmesi, gelmemesinden daha hayirlidir :)

Keita bambaska bir futbolcuydu. Kara simsek esti gecti. Aslinda pek egoist de degildi. Hilzi, teknik, dikine oynaya ve dinamik bir havasi vardi. Aslinda su anda gelse sag kanadi ucurur Ebouéyle birlikte. Yas itibariyle de bir kac sezon bizi tasir.

ÖNEMLI olan sol kanada da Töreyi alabilirsek kanatlardan akariz. Keitanin sorun arz edecegini pek zan etmiyorum. Eger oynanan futbol iyi ve neticeler tatmin ediciyse ortada pek sorun da kalmiyor. Yani bizler de taraftar olarak sevgimizi dogru oranda takimimizin bütün futbolcularina, ve en önemlisi katki saglayanlara gösterirsek ortada sorun kalmaz.

Bence Keitanin kelmesi, gelmemesinden daha hayirlidir :)

Keita iki kanatta da uçar.. koy sol kanada..

Neden bu adami almiyolar anlamis degilim ya insallah gelir taraftarda cok istiyo geri gelmesini neden almiyolar ya Haydi baskan al bize kara simseki

FORVET: Gervinho (Arsenal, İngiltere), Seydou Doumbia (CSKA Moscow, Rusya), Didier Drogba (Chelsea, İngiltere), Salomon Kalou (Chelsea, İngiltere), Wilfried Boni (Vitesse Arnhem, Hollanda), Abdul Kader Keita (Al Sadd, Katar)

Keita var...Ordu'dan Gosso da var.

of la yeter bea

keita da keita

gecti abicim bitti gitti yw

nie sürekli keita diye tutturoyosunuz abi

Üst Alt