Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz?

Cevap: Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz?

Keita'yi istemeyen adam bir takimin sol bekine transfer olsun ve karsisinda Keita oynasin.. Ondan sonra görürüm ben onu :(

[video=youtube;9h_mhqdIFj4]https://www.youtube.com/watch?v=9h_mhqdIFj4&feature=related[/video]

insallah gelirrr ya allahim ne olur geri gelsin maclarda acayip oluyo teke tek kosularda ayrildaa gel kocum hadii :) abi kanat adami lazim bize kazimdan baska kanat oyuncumus yok kanatlar yoksa hukmen yenil daha iyi hadi hocam getir bize keitayi mersine giderse cok uzulurum yaaaaa

Keita Mersin'e giderse ve Balta Hakan takimdan ayrilmazsa sezona -6 puanla baslariz..

Keita istenmez mi halen şaşıyorum Mersin'e gidecek olmasına. Ebue , Keita sağ tarafta otoban aoluşturur. Taklalarıyla taraftarı çoşturur..

hayır istemem ama bu kadar ismi geçince video vs yumuşadım çok fazla duygusal yönüm agır basmaya başlıyo sinir bir durum .. gözdende gönüldende uzak olsun mümkünse saplantı halini aldı iyice .. ama selçugun o paslarıylas şimdi o kaçmlar... bak gene gidiyo kafa ! gelmemeli..

keitaya disiplinsiz demek , disiplinsiz futbolculara iltifattır bence.

ne yaptı bu adam bize zarar verecek ?

carlos olayı mı ? orda keita yerinde hangimiz olsak aynısını yapardık.

trabzondaki yabancı madde olayı mı? (atmayacaklar kardeşim)

başkada bişeyini hatırlamıyorum. nasıl disiplinsiz ? gece hayatı mı var , lincoln gibi otu b*ku bahane edip ülkeye geçmi geliyo ? klüpteki oyuncularla geçinemiyo mu?

hocayla mı geçinemiyo ?

şb ve ts maçlarında yaptığı 2 hareket için medya disiplinsiz dedi bizde öyle görüyoruz "bence".

hayır desem bir tek yaşı nedeniyle derdim. takımı taraftarı tanıyo yeni bi kanattan çok daha iyi olacaktır.

keitaya disiplinsiz demek , disiplinsiz futbolculara iltifattır bence.

ne yaptı bu adam bize zarar verecek ?

carlos olayı mı ? orda keita yerinde hangimiz olsak aynısını yapardık.

trabzondaki yabancı madde olayı mı? (atmayacaklar kardeşim)

başkada bişeyini hatırlamıyorum. nasıl disiplinsiz ? gece hayatı mı var , lincoln gibi otu b*ku bahane edip ülkeye geçmi geliyo ? klüpteki oyuncularla geçinemiyo mu?

hocayla mı geçinemiyo ?

şb ve ts maçlarında yaptığı 2 hareket için medya disiplinsiz dedi bizde öyle görüyoruz "bence".

hayır desem bir tek yaşı nedeniyle derdim. takımı taraftarı tanıyo yeni bi kanattan çok daha iyi olacaktır.

.

Keita çok hareketli ve takıma faydalı bi oyuncuydu. Fakat itiraf etmek gerekirse Samiyen'deki maçlar dışında kendisinin bi aktifliğini görememiştik. Ayrıca agresifliği de başına bol bol bela açmıştı. Şu an sağ kanat için transfere ihtiyacımızın olduğunu düşünmüyorum. Bunu söyleyeceğimi asla tahmin edemezdim ama Kazım çok başarılı devam ediyor. O dururken Keita'nın alınması gereksiz harcamadan başka bir işe yaramaz.

Merak ediyorum bu ankette ''hayir'' cevabini verenler yarin birgun ''Keita Galatasaray'da'' haberini gorduklerine uzulecekler mi..

Üst Alt