GSC Scout - # Abdülkadir Ömür - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Masa icat değil mi?
Önce üstat okuduğunu anla bence :) Masayı sadece zıkkımlanmak için mi kullanıyoruz ;) Torna filan için misal yahut yemek yemek değil de yapmak için, okumak için ya da yazmak için 50 çeşit şey için kullanılabilir bak ne demişim;

"mevzu araçlar değil araçların ne şekilde kullanıldığı"

Bunun cevabını aldığını varsayarak ekleyeyim başkaca ne demişim diye ;)

"araç seni değil sen aracı kontrol edeceksin" yani masada da yesen bile masa senin mutbak (yanlış yazmadım zira öz Türkçesi mutbak idir) kültürünü değiştirmeyecek... Bugün çatal bıçak zımbırtısı seni dolma kültüründen uzaklaştırıyorsa dur düşün zira millet başka ülkelerden uçakla senin dolmanı yemeye geliyor ki bu senin katma değer yaratabileceğin bir alan adamın mutfak kültürü yavan seninki zengin ve sen o yavanlık içinden çıkan araçlarla kendi zenginliğini köreltiyorsun :) Bunun adı;

Ahmaklıktır :) Neyse flood yapmayın uyarısı gelmiş herkese payını verirken uçurulmak bana karşı geliştirilmiş etkin bir yöntem burada bu yüzden bu seferlik bunlarla idare et üstat hürmetler ;)

Önce üstat okuduğunu anla bence :) Masayı sadece zıkkımlanmak için mi kullanıyoruz ;) Torna filan için misal yahut yemek yemek değil de yapmak için, okumak için ya da yazmak için 50 çeşit şey için kullanılabilir bak ne demişim;

"mevzu araçlar değil araçların ne şekilde kullanıldığı"

Bunun cevabını aldığını varsayarak ekleyeyim başkaca ne demişim diye ;)

"araç seni değil sen aracı kontrol edeceksin" yani masada da yesen bile masa senin mutbak (yanlış yazmadım zira öz Türkçesi mutbak idir) kültürünü değiştirmeyecek... Bugün çatal bıçak zımbırtısı seni dolma kültüründen uzaklaştırıyorsa dur düşün zira millet başka ülkelerden uçakla senin dolmanı yemeye geliyor ki bu senin katma değer yaratabileceğin bir alan adamın mutfak kültürü yavan seninki zengin ve sen o yavanlık içinden çıkan araçlarla kendi zenginliğini köreltiyorsun :) Bunun adı;

Ahmaklıktır :) Neyse flood yapmayın uyarısı gelmiş herkese payını verirken uçurulmak bana karşı geliştirilmiş etkin bir yöntem burada bu yüzden bu seferlik bunlarla idare et üstat hürmetler ;)
iyi bütün cümlelerini öz Türkçe ile yaz ve elinle yemek yemeye devam et. İyi akşamlar üstat.

EVhAeX6XkAIitE4

@Vasfi Vural @Hakan Duz

Eger hedefleri varsa ve kendini gelistirmeye devam etmek istiyorsa sezon sonu avrupa’ya gitmeli. Yusuf Yazici dogru zamanda gitti. Oynadigi takimin taraftari cok sabirsiz her kotu oyundan sonra tepki gosteriyorlar genc oyuncular icin zor bir durum. Boyle bir takimda ve ortamda daha da gelisemez artik. Kariyer planlamasini dogru yapmali.

Trabzonspor, sakatlanan Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yaptı.
Bordo-mavili takım, genç oyuncunun sol dizinde kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edildiğini duyurdu.

İlk çıktığı dönemde muazzam bir potansiyel olarak görünüyordu belki Yusuf Yazıcı'dan daha yukarıları görür deniliyordu ama 3-4 yıllık futbolculuk kariyerinde 17 ayrı sakatlık yaşamış görünüyor toplam 58 maç kaçırmış

Bu saatten sonra toplayabilmesi en azından Türkiye'deki futbol ortamında kalarak başarılı olması imkansıza yakın umarım Avrupa'ya düzgün bir futbol ortamına gider önce sağlıklı kalmayı sonra futbol oynamayı öğrenir. Henüz 20-21 yaşında gidip Avrupa'ya en alttan başlamayı tercih ederdim

1611084792489.png

Ayak bileğinde kırık meydana gelen, Trabzonspor'un futbolcusu Abdülkadir Ömür'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Üst Alt