Abdullah Avcı: "Biz kazandıkça Galatasaray'ın kimyası bozulacak" (Yalanlandı) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Biz kazandıkça Galatasaray'ın kimyası bozulacak" (Yalanlandı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş 2.lik aşkına bu sefer yenecektir bunları evinde bence hele ki biz de aynı haftada Fener deplasmanına gidiyorsak 6 puanlık maç dedikleri bu olsa gerek. Beşiktaş'ın evinde Başakşehir'i yendiği hafta biz de deplasmanda Fenerbahçe'yi yenersek şampiyon olduk demektir. Çok mu zor en son 20 yıl önce yenmişiz Fener'i Kadıköy'de ama bu sezon tekrar yapabiliriz.
Çok zor :)

Avcı tam bir katıksız ya, mağlup oldumu maçlardan sonra kemküm eden vasıfsız, kazanınca çenesi düşüyor

2-1 kazandıkları bir maçtan sonra topun Sabri'ye gelmesini istemiştik, çok pas hatayı yapıyordu. Geniş dizildik onun pas hatalarından faydalandık diye böbürlendiği bir konuşması vardı.

Sonra Fatih Terim hocamız gelip buna 2-0 koyunca maçtan sonra teknik taktik konuşmamış donk niye kart görmedi diye ağlamıştı.

cidden sevmediğin tek yanı bumu reis.bende düşünüyorum ftyi hemen şimdi bugün şuan tepikleyip apo yu mu getirsek? diye
çok alaturka olmayacak mı yav
Bizden uzak olsun.
Ne avcı ne de ismi geçen
OKan filan bize yaramaz.

Yerli hoca ve oyunculardan uzak durmaliyiz.
Hiçbirinin kendine ve ülke furboluna bir katkısı yok bize de olmaz.

___
Transferde paraları çöpe attıran eleman İSTİFA!
Teknik-taktikten anlamayan eleman İSTİFA!
Senelik 20 milyon lira alıp duran top bile kullandirtamayan eleman İSTİFA!
Bizi daha fazla rezil etmeden hemen İSTİFA!

Bu arada 8 puanlık fark aklıma 2011-2012 yılında City, United rekabetini getiriyor.

6 hafta kala 8 puan fark vardı, City içerde United ile oynayacaktı ve United o 6 haftada 8 puan kaybetti City'e de yenilerek.

City de son maçta maçı rakibe verip 90da 2 gol atıp aldı kupayı.

Herkes City önde gitti falan sanır da 6-1lik maçtan dolayı ama ciddi şekilde geriden gelmişlerdi ve sadece 18 puanlık baremde yapmışlardı bunu.

Bu arada 8 puanlık fark aklıma 2011-2012 yılında City, United rekabetini getiriyor.

6 hafta kala 8 puan fark vardı, City içerde United ile oynayacaktı ve United o 6 haftada 8 puan kaybetti City'e de yenilerek.

Herkes City önde gitti falan sanır da 6-1lik maçtan dolayı ama ciddi şekilde geriden gelmişlerdi ve sadece 18 puanlık baremde yapmışlardı bunu.

Adil bir ligde yapması daha kolay tabii 8 puan kapanmıyacak fark değil + olarak maçımız var ama o kadar çok kollanıyorlar ki zorla aldırılıyor o 3 puan.

5 puan öndeyken Old Trafford'da 4-1'den verdikleri bir Everton maçı vardı,34. ya da 35. hafta olması lazım onu tam hatırlamıyorum,orada kaybetti United şampiyonluğu.

Kadıköy'e kadar 9 puan gelirse o senaryonun bizim içim de tekrarlanması hayal değil,tabi Başakşehir'in de puan kayıplarıyla beraber.Zor görünüyor ama hava yakalamaya bakar diye düşünüyorum.

Bu loser de iyice havalara girdi...Almis arkasına her türlü desteği havasını basıyor aklınca fakir guardiola sı...

960419328-015-kLFI-U43490560045177nlE-593x443@Corriere-Web-Sezioni.jpg

Fatih hocam gerekli cevabı antalya maçı sonrası verir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bazı yerlerde bunu isteyen renkdaslara rastlıyorum.hayir, gerçekten bir peri masalı gerceklestirirsin anlarım. bu halde nasıl olunduğunu bilmiyor olmasina ihtimal verenimiz var mı. O halde bu yaptığına hangi sıfat yakisir...

O üç nokta neyle doluyorsa, o GALATASARAYA YAKİSMAZ

'Biz kazandıkça Galatasaray'ın kimyası bozulacak' sözüyle ilgili Avcı: "Abdullah Avcı'dan rakipleriyle ilgili bir şey duydunuz mu? Abdullah Avcı'nın geçmişine baksınlar. Ben o camianın içinde görev yaptım. Hiçbir rakibimizin değerini düşürecek hiçbir kelime kullanmadım."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt