Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör

Cevap: Abdullah Avcı - Okan Buruk - Haluk Güngör

Son Dakika | Abdullah Avcı TFF tarafından bugün 15.00'te açıklanacak. (DHA)

altunterimin %60i kolpa

Okan' da bu iş için gerekli ruh var. Avcı' da enternasyonal ve yurtiçi tecrübe kazanmış bir isim. Mühim olan birbirinin kuyusunu kazan şahısların gitmesi. Lütfen bırakın bu Okan karşıtlığını biraz moral verin ki iyi bir başlangıç yapsınlar.

İBB için niyeyse üzüldüm. Arif nasıl götürür bilemem. Ama Türkiye için sevinçliyim. Abdullah hocaya TFF nin bir borcu olduğunu uzun zamandır söylüyorum. Hocadan beklentilerimiz elbetteki çok yüksek. Ancak Ben Hocanın scout ekibine güveniyorum. Dilerim Fatih hocanın zamanında yaptığı gibi cevherleri bulur ve onları Türk futboluna da kazandırır. Fatih hoca nın Cevherleri kimlermiş dediğinizi duyar gibiyim.

Hakan Ünsal (Karabük)

Vedat İnceefe (karabük)

Ümit Davala (Diyarbakır)

Emre (Galatasaray Alt yapısı) aklıma gelmeyenleri de sizler sıralayabilirsiniz.

Harcamayalim abdullah avci yi okan buruk falan hikayede avci onemli ve iyi hoca.

Abdullah Avci-Arif Erdem daha iyi,Arif zaten yıllardır yardımcısı,boş yere bozmayalım.

bencede, bide yukardaki arkadas besiktasin avci takintisi demis.. Arifte yaninda olunca bisey diyemezler.. Arif Besiktasli oldugu icin.. Ha o bizim arifimiz ona bisey demiyorum ama aslen Besiktaslidir kendisi o bakimdan..

Avci nin yanina Kafkas gelecek'mis, nekadar dogrudu acaba?

dogru olsa ock iyi olur :)

Okan Buruk yeni Oğuz Çetin'imiz olmaz inşAllah.Yahu adamı getiriyorsan bırak kendi ekibini kendi seçsin.Nedir yani bu dayatmalar?..

Gokmen ozdemir tweet

gkmnozdmir İbb tesislerinde vedalaşma ve devir teslim oldu.. Abdullah Avcı görevi Arif Erdem'e teslim etti ve oyunculariyla helalleşti..

Yeterki Avci kendi ekibi ile gelsin, kendi ekibi derken, kendi sececegi adamlar iste.

Oguz, Engin ve Höding gibi adamlar ceksinler arabalarini.

anlamadim birsey var, Avi IBB'yi götüremez'miydi ?ayni zamanda

ibrahimseten profile

ibrahimseten SON DAKİKA-1: M.Ali Aydınlar, Abdullah Avcı ile dün akşam Maslak Acıbadem'de el sıkıştı.. İş paraya gelince Avcı "Sizden talebim yok" dedi..

ON DAKİKA-2: Bunun üzerine TFF aylık maaşı 150 bin lira olarak belirledi ve bunu telefonla Avcı'ya bildirdi.. Avcı 3 yıllık anlaşma yaptı

brahimseten SON DAKİKA-3: TFF yönetimi bugün 15.00'te toplanıp A.Avcı'yı yönetime çağıracak.. En geç 17.00 civarı internetten resmi açıklama yapılacak..

Okan ikinci Oğuz olmaz bence. Oğuz perde arkasında takım kuruyordu. Okan ise sadece yardımcı olur.

ibrahimseten profile

ibrahimseten SON DAKİKA-1: M.Ali Aydınlar, Abdullah Avcı ile dün akşam Maslak Acıbadem'de el sıkıştı.. İş paraya gelince Avcı "Sizden talebim yok" dedi..

ON DAKİKA-2: Bunun üzerine TFF aylık maaşı 150 bin lira olarak belirledi ve bunu telefonla Avcı'ya bildirdi.. Avcı 3 yıllık anlaşma yaptı

brahimseten SON DAKİKA-3: TFF yönetimi bugün 15.00'te toplanıp A.Avcı'yı yönetime çağıracak.. En geç 17.00 civarı internetten resmi açıklama yapılacak..

Son dakika degilde, ON dakika :asd:

Üst Alt