Abdullah Avcı Resmen Milli Takımın Başında ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı Resmen Milli Takımın Başında !

Cevap: Abdullah Avcı Resmen Milli Takımın Başında !

yapma allah aşkına sende kardeş. iyi bir g.gönül sabriden iyidir.

İyi bir GG normal bi Sabri'den iyidir. Ama iyi bir Sabri her halükarda GG'den iyidir.

GG iyi olsa bile istikrarsız. Sabri çok daha istikrarlı. GG çok şişiriliyor bu ülkede. 1 senedir leş ötesi oynuyor.

[video=youtube;-p3zz9HukA0]https://www.youtube.com/watch?v=-p3zz9HukA0[/video]

haluk gungor kim diyordum, eskiden istanbulsporun kalesinde haluk vardi bi tane kova oymus :asd: burda da kaleci o sanirsam

[video=youtube;-p3zz9HukA0]https://www.youtube.com/watch?v=-p3zz9HukA0[/video]

haluk gungor kim diyordum, eskiden istanbulsporun kalesinde haluk vardi bi tane kova oymus :asd: burda da kaleci o sanirsam
Evet..Oydu:D

Belediyenin bankasyada iken kalecisi idi, Daha sonra belediyede kaleci antrenörü oldu.Şimdide Milli takıma getirildi.

İsterse mourinho gelsin, bu takımdan cacık olmaz. Değişen hiçbir şey olmaz. gene sabri,zan,balta,emre,volkan,arda,gökhan gibi formayı haketmeyen oyuncular takıma çağrılacak. ibb nedir ya? ne baskı var ne eleştiri. Sudan çıkmış balığa dönecek avcı. Adam 3 büyükleri yenerek milli takıma teknik adamı oldu ya pesss!

17 Yaş altı Milli Takımı'nı şampiyon yaptı

Aynı takımla kısa süre sonra Dünya Kupası'nda yarı final oynadı.

Belediye'yi Süper Lig'e çıkardı.

Türkiye Kupası'nda final oynadı..

3 büyük takımı mı yenmiş sadece. Her zaman istisnasız bişeyleri eleştirme derdindesin.

Hayırlı olsun yakışır çok sevindim..

İstikrar kazandı. Artık Milli Takımdan ümidim var.

Bu takımı Ersun Yanal da çalıştırdı. Avcı'yı öpün, başınıza koyun.

Milli takımı yine bir Galatasaraylı zafere taşıyacaktır. Azminden, efendiliğinden, futbol bilgisinden şüphem yok.. Allah utandırmasın..

kime laf atmasin Avciya ne basarisi var diye....Adam ümit millileri avrup sampiyonu yapmisti....o takimda Nuri, Arda, Caner va oynuyordu....

Hani tamam bundan adam olur diyebileceğin birisi de yok.Ümit millillerde sağ bekimiz kim?

Ahmet isminde bi cocuk. Sabri'yi kesecek yetenekde oldugunu zannetmiyorum. Besiktas'ta Rıdvan diye bir cocuk vardı. Sakatlanana kadar baya iyi yolda gidiyordu. Birde bizim Cetin var. Bu ikisinden biri olur milli takımın gelecekteki bek oyuncuları.

Ahmet isminde bi cocuk. Sabri'yi kesecek yetenekde oldugunu zannetmiyorum. Besiktas'ta Rıdvan diye bir cocuk vardı. Sakatlanana kadar baya iyi yolda gidiyordu. Birde bizim Cetin var. Bu ikisinden biri olur milli takımın gelecekteki bek oyuncuları.

Sabri 27 yaşında,o zaman 31'e kadar elbet birileri çıkar.Sabri ile idare edecez artık.

Hayiurli olsun

Yalniz Serefsizlerle ilgili karar aciklanmayana kadar Turkiye Milli Takimini desteklememk kararini almis durumundayim

Üst Alt