Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Topal'ın oynaması normal ve ben destekliyorum 3lü orta saha ile oynadığımız sürece.

----Topal----

Selçuk-Emre/Nuri

:yenieek:

arkadaşlar topal neden oynuyo demek gibi riyakarlığa giremem çünkü hiddink döneminde bu adamı neden oynatmaz diyordum hep ama selçuk inan bu kadroda ilk yazılan isim olmalı nuridende emredende önce. ayrıca orjinal bir bek olmayan ve maç kondisyonu tam olmayan bir hamiti neden dünyanın en hızlı forvetlerinden birine karşı bek oynatırsın bu da mı taktiksel ?

----

Şunu anladım bu son maçta;

Önemli olan Türk Futbolu, gelişimi , çağ atlaması vs değil...

Aynı şikecilerin ve destek verenlerin sahip olduğu zihniyetteki gibi;

" Aman bana birşey olmasın"

Yada birçok kişinin yine aynı süreçte söylediği " 5 yıl Avrupaya gitmesekte olur" zihniyeti gibi birşey...

Yani 5 yıl Avrupaya gitmsek ne olurki, yeterki şikecilere birşey olmasın...

Hollandayı yenmsekte olur, yeterki hoca bir takımın ve bire futbolcunun gölgesi altında kalmasın...

Hollandaya yenilsekte olur, Düya Kupasına gitmsekte olur...

Aman hocanın karizmaya birşey olmasın...

Hangi taktik Selçuk'un oynamasına mani ki!!

Ezik,sikeci yalama...........A.AVCI!

:sgr: :sgr:

A.Avcı formsuz bir Hamit'i Robben'in önüne koyarak medyanın önüne atmıştır. Ayrıca Selçuğu taktik gereği oynatmadım dediyse neden oyuna Nuri girdi diye sorarlar adama

Bence Hamit bu sezonki en iyi oyununu oynadi yinede.

Avci'nin ne yapmak istedigini kimse anlamadi zaten.

Hamit ve Topal'ın oynadığı milli takımda Selçuk' da bir şey yapamaz. Milli takımın doğru dürüst oynaması için ilk önce bir gurbetçi kotası getirilmeli. Türkiye'den çıkan futbolculara resmen ırkçılık sözkonusu. Emre Çolak, Selçuk İnan milli takımda banko oynamalılar.

taktiğimiz bizim orta sahadaki oyuncuların top kullanmamasına yönelikti heralde. nasıl bi taktikse bütün maç ömerin orta sahayı direk geçen uzun paslarını izlemek zorunda kaldık.

romanya falan dünkü hollandayı ilk yarıda üçlük yapardı.

İzlediğim şey taktikse bende Coritiba başkanının kızıyım. Yorulana kadar deli gibi koşup bastırdık, yorulunca top şişirdik, maçın ana fikri buydu.

Dediğin gibi kafanda bir şey olsa, efendim ne söyleyim bir taktik anlayışın olsa tatmin olup ha tamam eyvallah Selçuk da bir maç dinlensin, diyeceğim. Kafanda hiçbir şey yoktu, bu iş Selçuk olmadan da olur demeye getirdin, fikrin döndü sana gömdü :D Bu fikriyatla bir maç daha devam et lütfen, hem seni yollamaya bir adım daha yaklaşırız hem de Selçuk 'un Estonya maçında sakatlanma olasılığı geçtiğimiz maça nazaran daha yüksek.

Edit: Ek olarak, Selçuk İnan 'ın kulübede oturması nasıl kabul edilemez bir şey ise Nuri ve Burak 'ın da oturması kabul edilemezdir. Bu aynen şuna benzer; ortada sebep yokken Mou 'nun Ronaldoyu, Mesutu, Pepeyi oturtmasına benzer (Pozisyon bağlantısı yapmayın, vazgeçilmez oldukları için örnek verdim.)

---

Hamit tercihine birşey demiyorum. Daha doğrusu Hamit gayet iyiydi...

Ama Selçuk yerine Emre tercihi hatta Selçuk'u bir türlü oyuna almama ısrarı bildiğin kaprisli, 3.sınıf ; " Ha demek öyle , dur bak şimdi sana gösteririm" tarzı bir tavırdı...

Ama zararını ülke futbolu gördü...

Eğer oynasaydı belki ;" Bak Selçuk Abdullah hocayı kurtardı" diyeceklerdi..

Ama oynamadı ve ; " Bak Selçuk kaprisi ülkeyi yaktı" diyoruz...

Ey Abdullah hoca ! Sence hangisi evladır...

Tüm ülke anladı ki ; "Bana zarar geleceğine ; koca bir milletin umut bağladığı milli takımı, futbolunu yakarım daha iyi" diye tercihini kullandın...

Ve böylece silinip gidecek hocalar listesine +1 yaptın... Seni bilmem ama tüm ülke futboluna hayırlı olsun.

Çünki sen de bunu yaptın; Kendin için milleti üzdün. Bundan sonra , Türk Futbolundan silinip üzüldüğünde , emin ol senden başka üzülen olmayacak !

Mehmet diye kız ismi mi olur lan :SS:

Taktik dandik futbolcularla yapilmaz. Sen iyi oyuncularini sürersin sahaya, onlara nasil oynayacaklarini söylersin. Onlarla farkli taktik uygularsin.

Böyle bir sacmalik hayatimda görmedim. Hemde Hollanda´ya karsi. Hala soktayim.

Rahat yenecegimiz bir takima yenildik, en cok da bu acitiyor icimi.

Üst Alt