Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça Atanmayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça Atanmayacak

Cevap: Abdullah Yılmaz 3 Hafta Süreyle Hiç Bir Maça Atanmayacak

görevini yapti serefsizin evladi paralari bir yanina sokmuslardir 3 hafta atanmasa bile o para ona yeter hala küfür ediyorum bu onun bunun evladina

Hakemlik hayatı bitse ne yazar gitti 3 puan bir şerefsiz yüzünden..!!

Ben olsaydım böyle rezalet bir performans gösterdikten sonra cezayla falan ugrasmam adam gibi,mertce düdügümü asardım.

Ama ben bunun performansdan kaynaklı oldugunu sanmıyorum,resmen birileri hakemi satın almıs!

2 kırmızı kartın,3 puanın hesabını kim verecek? Yokmu lan bi adalet şunlardan hesap sorsun.

Hatalı maç yönetini dinlendirirsin anlarım, ama art niyetli maç yöneteni, hakemliğin H' sinden haberi olmayan adamları kapının önüne koyacaksın, bu kadar net.

maçın tekrarı gerekiyor bukadar bariz hakem hataları ile sonuclanan maçın baska telafisi olmaz bence yönetim maçın tekrarı için basvuru yapsın hakkımızdır

Hakemlik hayatı bitse ne yazar gitti 3 puan bir şerefsiz yüzünden..!!

Aynen,istedikleri kadar ceza versinler,bizim üc puan geri gelmiyecek.Bu birazda suna benziyor;Mesela biri adam öldürüyor,Öldüren adamı hapise atıyorlar ama isterse idam cezası versinler,isterlerse müebbet versinler,yinede öleni geri getiremiyorlar.

Sabri ile Servet' in kırmızı kart cezalarını kaldırsınlar.

şaşırcak ne var bizim maçımızı yöneten hakemlerin kızağa çekilmesi gelenek gibi oldu hangi hakem çekilmemiş ki?

Göz boyuyorlar.Yahu yemin ediyorum içime doğmuştu,tipinde meymenet yoktu.Zaten ilk ismini duyduğumda kim lan bu hakem dedim.Süper ligte maç vermiyorlar deyyusa herhalde.

Saka gibi mac yönetti.Bizden kimi gördüyse kart cıkartıyor.Az kaldı taraftaralarada kart cıkartacaktı!

Her 2 kırmızı kartta federasyon tarafından değerlendirilecek vede ceza kalkacaktır

böyle bir karar alacağını umuyorum federasyonun

aksi hali düşünmüyorum bile

Üst Alt