Abdürrahim Albayrak 19.00'da Trtspor'un Konuğu Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak 19.00'da Trtspor'un Konuğu Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdül Galatasaray'a yönetici ya da başkan olacak çapta bir adam değil... Onun yeri tribün. Böyle kültür erozyonu olup, sırf parası var diye yönetici yada başkan olma olayı tam bir yavşaklık.

Abdürrahim Albayrak: "Galatasaray'da çalışan, kulübün ekmeğini yiyen birisi Galatasaray'ın 11'ini maçtan önce basından birine veriyordu. Yakasına yapıştım ve hemen buradan gitmesini söyledim. ‘Sen ne hainsin’ dedim."

Vay hain vay

Koca camiada tek akil adam kalmamış. O açıklamalar ne öyle

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abdurrahim Albayrak: "Fatih hoca ile temas olduğunu zannetmiyorum. Galatasaray'ın başında bir teknik adam varken de, geliyorum demez"

Biraz sevgim vardı sana, şu yerli sempatin yüzünden benim gözümde bittin şuandan itibaren.
Sabri mariano ne ln

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Abdurrahim Albayrak: "En çok üzüldüğüm şeylerden biri de, çok sevdiğim Muslera'nın yediği o golden sonraki yüz ifadesi... Beni bitirdi"

Kötü zamanlarda ortaya çıkıp suyu daha çok bulandıran kan emici yöneticilerden nefret ediyorum. Güya hepsi büyük Galatasaraylı.

Abdurrahim Albayrak: Dursun Başkan durmadan Florya'ya gidiyor. Gitmemesi lazım. Başkan bu kadar kolay erişilebilir olmamalı.

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'ın hocası futbolcularını satabilir mi? 'Benim oyuncularım atmosferden korktular' Bu nasıl açıklama ya, sen nasıl Galatasaray'ın hocasısın?

Benim anlamadığım bu Galatasaray liseli elit insanlar nereye kayboldu yav ? Tv'ye çıkanlara bakınca camianın profili çok feci.

Abdurrahim Albayrak: "2015 şampiyonluğunda Kasımpaşa deplasmanı, 2-0 mağlup girdik devreye. Soyunma odasına girdim, prim açıkladım. 2-3'e çevirdik maçı. Kenarda hayatımı kaybediyordum heyecandan. Hoca, kulüp doktoru maçı bıraktı geldi benimle ilgilendi. Yırttık ama sonunda..."

Olası başkanlığında TD miz Hamza. Sağ bek Sabri 10 numara Emre çolak stoper Hakan Balta olacağının sinyallerini verdi. Yerlileri sürekli övüyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt