Abdurrahim Albayrak: “Belhanda için şok yaşıyorum” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: “Belhanda için şok yaşıyorum”

Yahu maçı yarım bırakmıştım.Şurayı okumasam Belhandanın kırmızı kart gördüğünü bilmeyeceğim.3-0 önde iken kırmızı görmek de tam dayaklık.

düzgün konuşun lan albayrak ile tenekeler , yıllardır Galatasaray'a hizmet eden, cebinden para vermekten kaçınmayan, futbolcuyla yatıp kalkan birisi Albayrak.
Mustafa başkan göreve geldiğinde tamamen şeffaf olacağız demişti , Albayrak da hem bu doğrultu da hemde biraz eski hain yönetimin ne kadar alçak olduğunu tüm Galatasaraylılara göstermek manasında para konusunu tabiki açacak, önümüzde mali kongre var..

medyaya malzeme vermeyin diyorsunuz da zaten batmış klüp, bunu 10 yaşında ki çocuk biliyor

düzgün konuşun lan albayrak ile tenekeler , yıllardır Galatasaray'a hizmet eden, cebinden para vermekten kaçınmayan, futbolcuyla yatıp kalkan birisi Albayrak.
Mustafa başkan göreve geldiğinde tamamen şeffaf olacağız demişti , Albayrak da hem bu doğrultu da hemde biraz eski hain yönetimin ne kadar alçak olduğunu tüm Galatasaraylılara göstermek manasında para konusunu tabiki açacak, önümüzde mali kongre var..

medyaya malzeme vermeyin diyorsunuz da zaten batmış klüp, bunu 10 yaşında ki çocuk biliyor

Şampiyon olamayız ağlarlar niye şampiyon olamıyoruz Bjk süper uçuyor kaçıyor Fb şöyle iyi böyle iyi diye,bu adamlar gelir şampiyon yapar ana avrat söver kovdururlar sonra yine sar başa.

Şampiyon olamayız ağlarlar niye şampiyon olamıyoruz Bjk süper uçuyor kaçıyor Fb şöyle iyi böyle iyi diye,bu adamlar gelir şampiyon yapar ana avrat söver kovdururlar sonra yine sar başa.
Dogru bi post, kutlama amacli alnina opucuk konduruyorum

c26f103e12ac9c2d2ee9f5930a9609ce.jpg

Gündem ve Reklam
Şeffaflık sözü verildi o yüzden çıkar bunu bir kere açıklarsın. Transfer dönemi devam ederken açıklanmasının da bir yere kadar bir mantığı var, bakın maaşlar dahi ödenmemiş transferin yakışık almayacağını göstermek için, bu da kabul ama ikide bir bunu dile getirmek doğru değil.

Bu güne kadar kazandırdıkları başarıların bu konu ile alakası yok. Bu güne kadar başarılar kazandırdı diye ikide bir böyle can sıkıcı ve medya tarafından manipüle ve suistimal edilen bir konuyu dile getirmenin elle tutulur hiç bir yanı yok.

Bu durumu eleştirenlere laf söz eden arkadaşlar şunu da göz önünde bulundurmalı, kazandırdıkları bir yere gitmiyor, sağolsun katkısı az değil ama kazana bileceğimiz bir şampiyonluğun yolunda manipüle ve suistimal edilen bu tür konuları ikide bir dile getirmek zarar veriyor.

Üst Alt